Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elutazom 3 hetre januarban,...

Elutazom 3 hetre januarban, de meg sosem voltam tavol a csaladomtol ennyi idore. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Felek hogy nagyon hianyozni fognak mert sosem voltal tavol toluk 1hetnel tovabb. Mit lehet tenni ellene hogy mar most ne aggodjak ez miatt? 19 eves vagyok es lany.
2016. dec. 17. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam és vagyok pedig idősebb. Ha valami jó helyre mész próbáld meg kiélvezni. Arra gondolj hogy nem örökre mész és csak 3 hét. Élvezd az utazást, pihenj , kapcsolódj ki, regenerálódj.
2016. dec. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Semmit! Érezd jól magad!
2016. dec. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszer hosszabb időre is el kell szakadnod majd tőlük.

Ne haragudj, de hogy-hogy mit lehet tenni? Mit lehet tenni, hogy ne aggódj?

Miért kéne aggódnod?

Az egész 3 hetet úgy szeretnéd eltölteni, hogy azon görcsölsz, mi lehet most otthon?

Miért?

Miért nem érzed inkább jól magad?

Nem jó, hogy sose voltál távol tőlük, mert amint látod, 19 évesen teher számodra ez a 3 hét is. És ez egyáltalán nem előnyös.

Fiatal, életképes lány vagy, akkor viselkedj is úgy! :)

Pihenj és töltődj fel, vigyél a szüleidnek valami érdekes kis ajándékot és ne stresszelj a semmin.

2016. dec. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!