Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy ne kelljen...

Mit csináljak, hogy ne kelljen velük lennem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen csak el akarok itthonról menni.

Apám, anyám és nagyanyám egyfolytában üvöltöznek, velem is meg egymással, apám egy idegbeteg, többször megvert.

Itt vagyok könnyekkel és idegességgel.

Nem kérek semmi ajándékot csak hogy messze legyek tőlük!

Mit csináljak?



2016. dec. 18. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Ha elmúltál 18 éves, mehetsz, amerre akarsz. Ha még nem múltál el, akkor bírd ki addig.
2016. dec. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. dec. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

#1:

Ez nem így van. Attól hogy valaki elmúlt 18 még nem lesz több millió forintja külön lakásra, és akkor még a többiről nem is beszéltem.

2016. dec. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6%
Mélyen retardáltak lehetnek, hivdki a rendörséget akko visszáb vesznek föleg ha komolyabban elbeszélgetnek a faterral is.
2016. dec. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Hárnaska, joga akkor is van távozni.
2016. dec. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Joggal tudod hova lehet menni? A híd alá...
2016. dec. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, Nem tudom hány éves vagy, de nincs valami közeli rokonotok,akikkel tartod a kapcsolatod? Ha nem is tartod a kapcsolatot, keresd fel valamelyiket és kérj tőlük segítséget, talán pár napot náluk tölthetsz, esetleg a karácsonyt, hidd el néha onnan jön a segítség, ahonnan nem számítasz rá. Illetve ezek után lehet leülnének a szüleitekkel és beszélnének rólad. Úgy értem hogy ne előtted veszekedjenek és ne bántsanak téged.
2016. dec. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!