Ajándék édesanyámnak?

Figyelt kérdés
Édesanyám 2 éve kerekesszékbe került. Ő a legjobb barátnőm. Tudom, hogy nehéz neki, az emberi tekintetek miatt, a korlátozottság miatt, és a szégyen miatt. Sok közös programot szervezek, vagy, ha zsúfolt a napom, akkor reggel odabújok hozzá. Nemsokára itt a 40ik szülinapja, mivel lephetném meg? Már befizettem egy welneshétvégére, de még szeretném, ha kapna valamit. (16 éves vagyok, lány)

2016. dec. 25. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szégyen? :O

Csak a bunkó parasztok néznek le egy mozgássérültet.

Valami közös programot találj ki szerintem... :)

2016. dec. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Arghhh még mi dig szégyeli magát mások előtt...én is mondtam már, hogy nincs miért. Amúgy is vannak közö programjaink, most valami igazán különlegeset szeretnék.:>
2016. dec. 25. 22:03
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Közös főzőkurzus? Kuponos oldalakon egész jó áron vannak, és abban a kerekesszék se akadályozza.
2016. dec. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, milyen alja, gerinctelen dög néz le valakit azért, mert kerekesszékbe került?

Az egész nap kettőtökről szóljon!

Nekem hirtelen egy-két tűzijáték fellövése jutott az eszembe, de nem tudom, hogy ez neked mennyire megvalósítható.

Nagyon kedves vagy, hogy ennyire igyekszel! :)

2016. dec. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Remélem nekem is ilyen lányom lesz. :)
2016. dec. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti orulne annak is,ha sajat kezuleg csinalnal neki valamilyen sutit. Az nem kerul sokba,megis nagyon kedves gesztus.
2016. dec. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Készítess neki egy vicces pólót. Például: "kerekesszékes vagyok,és?!, vagy "ne bámulj,ugyanolyan ember vagyok,mint te". Szerintem ez elég személyes és talán önbizalmat is adna anyukádnak. Ez tipikusan az az ajándék,ami nem drága,de mégis mosolyt csal az arcokra. De te nyílván jobban ismered az édesanyád,így szerintem te tudod a legjobban hogy minek örülne.
2016. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor valami nagy ajándékot akartam adni, de nem volt jó ötletem, sok pici apróságotvettem és eldugtam őket, aztàn térképez rajzoltam hozzá. Anyukámnak akkor pont eltört a lába és csak keveset tudott mozogni. Nem tudtam vele tölteni a napot, szóval úgy csináltam, hogy egy órát rajzoltam és minden órához egy kis rejtvényt, amitha kitalált, akkor az ajándékotis megtalálta, mert tudta merre kell keresni. Az utolsó megfejtés a táskám volt, mertaz utolsó ajándékot magammal vittem, hogy én adhassam át. Nagyon örült neki és elmesélte mindenkinek és feldobódott. Egyszerű dolgok voltak, kedvenc csoki, szép toll, puha pléd, képeslap, stb.
2017. jan. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!