Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! A szemetekben nagyot...

Szülők! A szemetekben nagyot nőne a lányotok, ha elmeri mondani nektek, hogy a lányokat szereti, vagy pont az ellenkezője lenne?

Figyelt kérdés
Örülnétek neki, ha ennyire megbízna bennetek?
2017. jan. 15. 10:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%
Nem te vagy az a lany, akirol tegnap irt az anyukaja? Szegeny azon panaszkodott, hogy a lanya bejelentette, hogy a lanyokat szereti, es fel akarja vallalni a rokonsag elott, de ot meg a siras kerulgeti, mert akkor elsullyed a szegyentol. Amugy, szerintem a legjobb, ha elsokent a szuleidet informalod rola, hogy ne valamilyen mas forumon jusson el hozzajuk az informacio.
2017. jan. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
22%

A szememben biztos, hogy nem nőne egy lezbikus lány. Sőt, szégyen és csalódottság kavarogna bennem.

Le lehet pontozni, de én legalább bevallom és nem álszenteskedek.

2017. jan. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ez magánügye, a családban ha elmondja, az normális, viszont idegeneknek reklámozni fölösleges felhajtás. A szexuális élet magánügy, ezzel nyilvánosság elé menni inkább izléstelen dolog.


Attól meg, hogy itthon elmondja, nem lesz a szememben sem több, sem kevesebb, éppen mert ez magánügy. Pozitív az öszinteség lenne, de ez meg nemcsak ilyen téren alapdolog.

2017. jan. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%
Örülnék, hogy nyíltan tudunk beszélni és bízik bennem.
2017. jan. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
21%
2. válaszoló, légyszi linkeld be azt a kérdést!
2017. jan. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%
Csatlakozom a 4-es válaszolóhoz. Örülnék, hogy a lányom bízik bennem és támogatnám.
2017. jan. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
89%

Szia Kérdező!

Én, mielőtt coming outolnék felmérném, hogyan viszonyul anyukám ehhez a dologhoz.


Hiába kérdezel meg idegeneket ezen a fórumon, amit ők válaszolnak, az nem releváns a számodra, nem ők a szüleid, nem ők az anyukád akivel együtt kell élned a továbbiakban is.


Ha nagyon nagy ellenérzései vannak anyukádnak a melegekkel szemben akkor mások véleménye ebben a helyzetben szinte a semmivel egyenlő.


Nekem anno a dédipapám adott egy ilyen tanácsot: Ameddig kérdezed hogy megtegyél e valamit addig a válasz az hogy ne!


Aki tisztában azzal mi tegyen és a következményekkel az általában nem kérdez, hanem teszi amit tennie kell.


Légy őszinte magadhoz elsősorban. Miért olyan fontos hogy felvállald a dolgot anyukád előtt?


Ez egy kétélű dolog. Elsülhet nagyon jól és nagyon rosszul is.

Amikor egy anya lánya felnőtt lesz, az anya már az esküvőt, az unokákat kezdi el látni a lelki szemei előtt.

Ezzel a coming outal egy csapásra megfosztod az anyukádat ezektől az álmoktól. Még azok is sokkot kapnak akik alapjában véve nyitottan állnak ehhez a kérdéshez.


Te ismered anyukádat a legjobban. A kérdésre a választ neked kellene tudnod.

2017. jan. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
60%
Örülnék, hogy megbízik bennem, de azért kicsit csalódott lennék. Leülnék vele egy kávéra, megbeszélnénk a dolgokat (mióta érzi ezt, van-e valaki láthatáron, mi van a fiúkkal, stb). A nagyszülőknek talán később mondanám el, ők még "begyepesedettek".
2017. jan. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Én még nem jelentettem be. :$
2017. jan. 15. 11:12
 10/29 anonim ***** válasza:
77%

"Amikor egy anya lánya felnőtt lesz, az anya már az esküvőt, az unokákat kezdi el látni a lelki szemei előtt.

Ezzel a coming outal egy csapásra megfosztod az anyukádat ezektől az álmoktól."


Ez azért nem minden esetben így van. Aki kicsit nyitottabban gondolkodik és elfogadóbb, annak az a legfontosabb, hogy a gyereke boldog legyen, elégedett legyen a saját életével, nem pedig az, hogy mindenképpen megfeleljen a sablonos társadalmi elvárásoknak (esküvő, unokák stb.) A szülőnek lehetnek álmai, de könnyen hasraeshet, ha ezeket a gyerekére vetíti ki. A gyereknek nem az a dolga, hogy a szülő álmait megvalósítsa.

2017. jan. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!