Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Már lassan fél éve nem beszélt...

Már lassan fél éve nem beszéltem apával, mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Mióta szüleim külön mentek azóta apával nem is beszéltem ő sem keres. Viszont nekem mostanában eléggé hiányzik . Csúnyán váltunk el és nem tudom hogy mit mondjak neki ha felhívom . Lelkileg annyira nincs erőm hozzá ha már rá gondolok egyből a sírás fog el szóval így a találkozás kizárva ..

18 éves lán vagyok



2017. jan. 15. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom volt fröcsögés meg ugatás. Nem baj van ilyen.Lényeg hogy az igény meg van benned hogy rendezzétek a problémát. Állítom faterod ugyanebben a cipőben jár mint te. Legyél okos és tedd meg az első lépést.Adj esélyt magadnak mert ha nem teszed az idő múlásával egyre nehezebb lesz megtenned. Az elszalasztott időket nem lehet visszahozni.
2017. jan. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem is hívd fel minél hamarabb és mondd meg neki, hogy szeretnél vele kibékülni. :)

Sok sikert!

2017. jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha sírás kerülget esetleg SMS vagy Facebook, email talán könnyebb lenne írni.
2017. jan. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35%
Tán kéne lóvé új ájfonra?
2017. jan. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!