Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért baj anyának az, hogy...

Miért baj anyának az, hogy sokat használtam a Wattpad alkalmazást? 14l

Figyelt kérdés

Most folyton ezért van kiakadva.Ha rajzolok az a baj,ha videókat nézek akkor az,ha zenét hallgatok akkor az.Csak az nem baj,ha tanulok.De azzal meg nem akarom az egész iskolán kívüli időmet tölteni.A barátaimmal meg nem tudok találkozni,mert őket meg nem nagyon engedik el, pedig a település biztonságos.Pedig a barátokkal való császkálás nem zavarná.


De mi baj a Wattpad használattal?14l


2017. febr. 18. 21:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*használom
2017. febr. 18. 21:50
 2/11 anonim válasza:
51%

Szerintem tudja hogy sok elmebeteg es elborult tortenet van a wattpadon

Lasd: En+ a tanarom (liam payne)

2017. febr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Mi a halál az a Wattpad??
2017. febr. 19. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Gőzöm sincs mi az a Wattpad, pedig nem vagyok egy vénember :D
2017. febr. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Ilyen történetek
2017. febr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%
Nem engedem a lányomnak. Nagyon beteg írások vannak ott
2017. febr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem olvasok beteg és elborult dolgokat.Azonnal,ha valami,amit olvasok,és nem normálisnak tűnik(pár fejezeten keresztül),hagyom is abba.Horrort meg nem szeretek olvasni,ha arra gondoltok.

Anya nem ismeri az alkalmazást.

2017. febr. 19. 10:15
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én engedném mert 14 évesen meg lehet ezeket érteni.
2017. febr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idős vagyok, enyém engedi, de én is látom, hogy olyan beteg történetek vannak ott... :D Persze vannak jók is, de én is írni szoktam.

Szerintem fél attól, hogy kicsit antiszoc leszel... A barátaidat miért nem engedik el? Mi kertvárosban 10-11 éves korunk óta járkálunk a Dunapartra :)

2017. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
82%

Szerintem édesanyádnak nem kéne beleszólnia abba, hogy mivel töltöd a szabadidődet OTTHON.

Ugyanis, ameddig otthon vagy, a szobádban véleményem szerint azt csinálsz amit akarsz. Az a Te privát zónád, főleg, hogy már 14 éves vagy, nem pedig 10. Szerintem nem is kellene engedélyt kérned arra, hogy olvasd a Wattpadot. Egy ennyi idős embernek már van elég esze ahhoz, hogy egyedül kiszűrje a "káros" tartalmakat. ("káros" tartalom alatt értem például: az olyan videókat,könyveket vagy akármiket,ahol orrba-szájba ízléstelenül b*sznak minden percben)

Szóval, érted... 14 éves vagy, vannak igényeid, privát zónád, saját ízlésed. Ezekbe nem igazán kéne beleszólnia anyukádnak.

2017. márc. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!