Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért ilyen ideges mindig?

Anyám miért ilyen ideges mindig?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem. Mindig ideges, kiabál,üvöltözik. Volt olyan, hogy csak kimentem egy pohába vízért, és leszidot, hogy mit lábatlankodok itt. Volt olyan hogy ok nélkül sértegetett,én meg visszaszóltam, mert azért ilyet nem kéne. Odament hozzám, megrángatta a hajamat, és újra és újra megpofozott. Többször volt ilyen.Aztán mindig bocsánatot kér, érzem hogy szeret engem, de akkor mégis miért ilyen? Megkérdeztem tőle, de nem kaptam választ. Apám is ilyen, igaz ő depis is. Ő is többször megver. Volt olyan hogy lefogott, és a kezével a hátamat kezdte el csapdosni. Utána maradt egy zöld folt. Anya néha megmondja az apámnak hogy verjen meg. Gondolom így nem az ő lelkén szárad.

16l



2017. febr. 19. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs.. De hogy ez nem normáis dolog, az biztos.
2017. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mariann0227 válasza:

Ebben a helyzetben nehéz tanácsot adni. Talán felekeresni a gyámügyet,jegyzőt vagy a nagyszülőkhöz költözni. Ne engedd, hogy ezt csinálják veled!

És legfőbbképpen ne vidd magaddal ezt a mintát!

2017. febr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az tény, hogy ez nem normális dolog.

Esetleg próbálj meg anyukáddal beszélni egy nyugodtabb pillanatában.. ha nem megy kérd nagyszülő, nagynéni stb. segítségét!

2017. febr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!