Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan küldhetném az anyámat...

Hogyan küldhetném az anyámat elmegyógyintézetbe?

Figyelt kérdés
Az anyám egész életemben ordítozik, egy idegbeteg nem normális ember. Szeretném elmegyógyintézetbe küldeni, hogy többé ne kelljen szenvedni tőle. Hogyan tudnám ezt megtenni?

2017. márc. 5. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Vasárnap van szép idő miért unatkozol ennyire?
2017. márc. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
A legegyszerubb verzió, ha fogod magad és elkoltozol. Ha nem lenne normális, nem csak neked tűnne fel és már jó ideje intézetben élne.
2017. márc. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
NEM tetszik valami?! Költözz el
2017. márc. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Ennyi miatt nem fog menni.

Az én nevelőanyám, nem csak ordibál, iszik, nekem esik, de nem csak engem, hanem saját magát is bántja. (Vágdosás)


Még mindig nincs elmegyógyintézetben, igaz, megígérte, hogy segítséget kér, de eddig nem tette. A lényeg, hogyha nincs más, akkor nem fogják csak a te kedvedért betennj.

2017. márc. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Sehogy.

Kényszergyógykezelés nincs.

Édesanyám bipoláris, mindenki széttárta a kezét, hogy amíg ő nem megy orvoshoz, semmit se tehetünk.

Annyit tudok én tenni, hogy mikor "bekattanik" nem beszélek vele, és nem engedem a lányaimhoz.

Próbáltam többször rábeszélni hogy menjen vissza orvoshoz, de nem hajlandó.

2017. márc. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%

Sehogy, költözz el, aztán nem lesz ez a bajod.


5-ös, te meg hogy várod el apádtól, hogy legyen elég akaretereje, bátorsága egy vadidegentől segítséget kérni, mikor a saját lánya nem hajlandó őt támogatni, amikor "bekattanik?

2017. márc. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Utolsó sajnos ha nincs betegségtudata akkor nem is fog kezelésre járni. Pedig orvosi kontrollal jó életminőség is elérhető.

Üdv. Bipoláris anya.

2017. márc. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
Ez így van, de ha a saját gyereke ennyire leszarja, hogy nem beszél vele, nem engedi az unokáihoz, akkor hogyan várhatja el tőle, hogy orvoshoz menjen? Egy minimális támogatás nem ártana. Gondolom az orvoshoz küldés sem úgy működött, hogy leült vele, normálisan beszélgetett, kérdezett, inkább úgy, hogy "Muter, b0zd meg, bolond vagy, menj orvoshoz!"
2017. márc. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 aperitif ***** válasza:
98%
Sehogy. Az egészségügy, és ezen belül a pszichiátria nem hivatott arra, hogy megoldja a családi konfliktusokat. Ha mindenki elmegyógyintézetbe kerülne, aki kiabál otthon, akkor az lenne a legegyszerűbb megoldás, ha a határokon a "Magyarország" táblák feliratát megváltoztatnánk "Elmegyógyintézet"-re.
2017. márc. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Sehogy. Költözz el.
2017. márc. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!