Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan személy, akinek...

Van itt olyan személy, akinek ún. "mérgező" anyja van?

Figyelt kérdés

2017. márc. 9. 22:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
87%
Szia, ha a mérgező szülőkre gondolsz, nekem "mérgező" apám van.
2017. márc. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem.
2017. márc. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Én még nem is hallottam nem mérgezőről.
2017. márc. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

"Mindenkit a szülei csesznek el." Idézet Dr. House-tól.


Nekem volt, de már 10 éve nem él velünk.

2017. márc. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Meselj... hallgatunk.
2017. márc. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

szerintem az anyák 50% kb nem is alkalmas igazán anyának. Csak a sok vacak, alkalmatlan anya, állandóan legyezi egymás egóját, ugyan te mindent megtettél, dehát a gyereked nem akarta... és teszik tönkre a saját gyerekeik életét...


sokaknak van mérgező szülője. attól még ha felnőttél, te élhetsz máshogy :)

2017. márc. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az enyem ez a tipusu:


A hibát kereső


Mindig azt várja, lesi, hogy a környezetében élők hibázzanak. Akkor boldog, ha mások balfogásain csámcsoghat. Célja, hogy porig rombolja a többiek önbecsülését. Jellemző rá, hogy semmit nem szeretne kezdeni az életével, hisz olyan nagy benne hibázástól való félelem, hogy kizárólag olyan dolgokba vág bele, amelyek nagyon alacsony kockázattal járnak. Gyakran ő maga alakít ki olyan környezetet, hogy az áldozatait hibára késztesse.

2017. márc. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
21%
Nem tudom, ki mennyi idős az oldalon, DE mielőtt minden szarért a szüleiteket (jelen esetben anyát) hibáztatjátok, magatokba is kellene nézni. Tisztelet a kivételnek.
2017. márc. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

# 8/8 Időpont ma 09:31


Miről beszélsz?

47 éves vagyok, tökéletesen elégedett az életemmel.

Nem hibáztatom az anyámat - egyszerűen tényként megállapítom, hogy tipikus példánya a "mérgező szülőnek", akit nem lehet elviselni, éppen ezért évek óta alig beszélünk.

Nem haragszom rá, csupán nem hagyom hogy megmérgezze az életem.

Az öcsém labilisabb személyiség volt, nála hatottak anyám praktikái. Öngyilkos is lett 38 évesen.


Úgyhogy ha nem tudod miről van szó, akkor ne oszd észt "pc" alapon!

2017. márc. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
anyukám anyukája teljesen az, energiavámpír. már két személyt tett a sírba, nagypapámat, és anyukámat :( anyukám 56 évesen halt meg most február 2-án.
2017. márc. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!