Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Aki jobban szeretett volna...

Aki jobban szeretett volna valamelyik nemű gyereket, és mindkét nemű lett Neki, jobban szereti azt, amelyik olyan nemű lett, amilyenről ábrándozott?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 5. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem.

Viszont idővel rájöttem, hogy nincs akkora különbség a fiú és a lány gyerek között, mint képzeltem. Gyakorlatilag csak elhanyagolható apróságok. :)

A harmadiknál már tényleg úgy voltunk, hogy mindegy, csak egészséges legyen. :)

2017. ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Nekem teljesen mindegy volt, a férjem lányt akart. Fiunk lett. nem annyira tud vele foglalkozni, sajnos.
2017. ápr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Az elsönél inkább fiút szerettem volna - lány lett.

A másodiknál megint fiúra szavaztam volna - ö is lány lett.

A harmadiknál már lányt akartam - erre fiú lett.


De amikor a gyerek "Ott volt", egyáltalán nem befolyásolta, hogy mi lett volna a favorit, úgy szerettem, ahogy volt.

2017. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

De most komolyan, minek pontoztok le?

Fiam lett, nem sajnálom, sőt, a férjem nem szereti, engem kell elpontozni?

legyetek boldogok a lepontozásaitokkal, és köszönöm!

2017. ápr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a pontozás nem neked szól, hanem a férjednek, meg ennek a helyzetnek. Sajnáljuk, hogy nem nagyon foglalkozik a gyerekkel :( (azért felpontozlak)
2017. ápr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Apámra igaz, jobban szereti a fiú tesómat.
2017. ápr. 6. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
egy tippem van, született, aztán ha megnő eldönti, milyen nemű is Ő
2017. ápr. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Apám fiút akart, lány lettem. Nem tudott úgy foglalkozni velem, ahogy kellett volna, nem érezte magát apának. Később elváltak a szüleim.

Az élet savanyú humora: a második feleségétől még három lánya lett. :) Mostanra már mind felnőttünk, és apám is megtanult minket szeretni, de tény, hogy akkor lett jobb a kapcsolatunk, amikor már közel felnőtt voltam, tehát nem gyerekként, hanem másik emberként tudott velem bánni. (Ez így hülyén hangzik, de nem tudom jobban megfogalmazni.)


Ha nekem lesz gyerekem: én lányt szeretnék, párom inkább fiút. Egy-egyben kiegyeztünk, nálunk nem hiszem, hogy gond lesz. :)

2017. ápr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hiába ábrándozunk, a vérszerinti gyermekeinket nem tudjuk megválogatni. Nem jó, ha abban reménykedünk, hogy a megszületendő gyerekünk általunk elképzelt nemű legyen, különben nagyot csalódhatunk. Tényleg az legyen az elsődleges remény, hogy egészséges és cuki legyen.

Pl. Adott két nő, mind a ketten fiút akarnak, lánygyermek ki van zárva. Csak az egyiknek sikerült a fiú, a másiknak lány lett. Eltelik 10 év: a lánnyal nincs sok gond, aranyos és jószívű, lenyűgöző személyiség; a fiú akaratos, rosszindulatú és problémás. Melyik anya járt jobban? Itt arra akarok kitérni, hogy az örömteli pillanatokat, miket a gyermekeinkkel élünk meg, nem a nemüknek, hanem a cuki személyiségüknek köszönhetjük.

Az egyik kommentelő, negosztotta velünk, hogy a férje nem szerti a közös gyereküket, mert nem lány. Miért szültél egy ilyen embernek gyereket? Most szegény gyereknek egy olyan ember mellett kell felnőnie, aki őt az ultrahang vizsgálat óta nem szereti.

2017. ápr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!