SOS! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anya olyan 10 körül felment aludni, egyik tesóm kicsit később, én pár perce, mivel be akartam fejezni egy epizódot egy sorozatból. Egyszer csak hallom, hogy valaki fent sír. Anyukám volt az, kikapcsoltam a tv-t felmentem, megkérdeztem, hogy minden oké-e, azt mondta, hogy persze, utána meg, hogy hozzak-e valamit, rázta a fejét.

Ami lényeges volt a mai napon, hogy ma ment el a cserediákom, kisebbik tesóm is kikisért minket, én előtte megbeszéltem Anyával, hogy​ma nem megyek suliba, hanem felkisérem Pestre, ahova végül nem mentem, mert fájt a fejem és fáradt voltam. Miután elment, lefeküdtem aludni, kisebbik tesóm pedig iskolába ment volna, de délben arra keltem, hogy itthon van, és nem ment, mert elaludt (?). Aztan kiderült (elektromos napló van náluk), hogy kapott egy 1-est és egy 3-ast magyarból, ezen kívül pedig egy 1-est németből. Anya nyilván jól le is cseszte.

Röviden ennyi. Mit csináljak? Kérdezzem meg holnap, vagy mi?


2017. ápr. 7. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?


Nézd,tökéletesen megértem, hogy fontos számodra anyukád hogyléte, és szeretnéd megnyugtatni,megvigasztalni. De a lelki egyensúlyáért nem te vagy a felelős, illetve nem veled kell megbeszélnie a problémáit ezen a szinten.


Ha azért sírt,mert csalódott a tesódban, vagy benned, mert nem úgy történtek a dolgok, ahogy megbeszéltétek, akkor azt meg fogja veletek beszélni. Ha viszont egészen más a problémája,akkor inkább hagyjad,ha úgy érzi,úgyis elmond belőle annyit,amennyit gondol.

2017. ápr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy csésze teát neki és hagyd pihenni. A mai nap történései nem olyan nagy dolgok valószínűleg csak az utolsó pár csepp volt a hasonló apróságok tetején, néha mindenki kibukik egy picit. Ha pedig más a sírás oka akkor az ő dolga, hogy elmeséli-e.
2017. ápr. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Menj fel és Öleld át, ha engedi.

Ne faggasd, had beszéljen magától.


Ha nem akar, menj el a szobádba. (ha van szobád, és várj, foglald le magad és próbálj ne rágódni vagy aludj és - reggel nézz a szemébe.)


Jó lenne kitalálni valamit, hogy maradjatok együtt és beszelgessetek, először ne erőltesd.

Előbb-utóbb biztos Téged is érint anyud bánata.

Ha nem gyerek vagy, beszélgetni kell.

Mindenkinek - Neked is - lehetnek rossz napjaid.

2017. ápr. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül lehet ténylegesen szomorú. Lehet kezdetleges depresszió is, sőt a menstruáció előtti depi is. Szerintem érdemes várni egy kicsit.
2017. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!