Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ebből származhat valami...

Ebből származhat valami problémám?

Figyelt kérdés
Az iskolámban volt egy ilyen felmérés szerűség,ahol kaptunk egy lapot,az osztályfőnökünk majd statisztikát csinál belőle,de tömören annyi hogy a gyerekek közötti kapcsolatról és a gyerekről pár dolgot megtud. Volt egy olyan kérdés is,hogy ki az akit nem értenek meg nagyon a szülei bizonyos dolgokban. Reggel vesztem össze édesanyámmal,de egyébként nagyon szeret engem,csak összekaptunk,dühös voltam rá,ezért ráírtam a lapra hogy engem nem értenek meg. Rajtam kívül még 3 barátnőm is mert látták a lapomon és nekik nem volt ötletük hogy kit írjanak rá. Nagyon szeretem a szüleimet,ők is engem,jól bánnak velem de félek hogy ebből a hirtelen felindulásomból a tanár akar majd valamit csinálni és azt hiszi hogy nem vagyok jó helyen a szüleimnél!!:( ugye ezt nem lehet neki?? 14/L

2017. ápr. 9. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Semmi köze hozzá, nyugi. Legközelebb meg használod az e szed és nem írsz gyerekes felindulásból hülyeséget, ha rákérdez, ennyit mondasz, hogy csak volt egy vita aznap, de nem gondotlad komolyan. A barátnőid meg jó hülyék...
2017. ápr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Ne ijesztegessétek...

Nyugi semmi baj nem lesz, az, hogy egy tini úgy érzi nem értik meg a szülei, elég általános érzés, nem fog konkrétan ezzel foglalkozni a tanár. Ha meg rákérdez, azt mondod ma reggel így éreztél mert veszekedtetek, kész:)

2017. ápr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Nyugodj meg, ennek a tesztnek nem ez a lényege, hogy ki-milyen kapcsolatban áll a szüleivel. Azért töltetik ki ezt a tesztet, hogy nyomon követhessék az osztály személyiségének a fejlődését.
2017. ápr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Senkit sem vesznek elfel avalahova szuleitol azert, mert nem ertik meg. :) meg azoktol is nehezen veszik el, akik agyba-fobe utik, verik. Nyugalom.
2017. ápr. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
U bocsi, hulye autokorrekt. Nem figyeltem, de azert ertheto gondolom.
2017. ápr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg a Tanárnő nem fogja elmondani Anyudnak, hacsak nincs komolyabb baj.
2017. ápr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm a válaszaitokat,mindenkinek ment a zöld kéz!! Megnyugodtam :)
2017. ápr. 10. 11:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként alap, hogy az ilyen statisztikai kérdéseket név nélkül kell kitölteni, anonim mindenkinek.
2017. ápr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!