Mit tegyek szerintettek?

Figyelt kérdés
Rovid leszek.. probalkozok az lenni az ekez hiany miat . Roviden apam "terrorizalja"a csaladtobbi tagjat... lelkileg anyam marki keszul en mindig le oltom nem birom idegekkel most is fel vagdostam magam es meg a suliba is szoktak szekalni mert szemuveges vagyok nem eleg azok miat idegeskednem meg itthom is vita van es elvezi is ra adasul.. probalok kemenynek mutatkozni es ott sirok ahol senki se latt. .. de nagyon elegem van 18 eves lany vagyok meg tanulok most vegzem az utolso evemet.. meg dolgozni se dolgozom sajnos.. ezek utan apollpmo azeretnek lenni de iéyen hater mellet anyukamat feltem mert mar rakta szegenyt az ideg osztalyra felel hogy ki keszul... es aba en bele halok ne haragudjatok hogy, sokkat irtam koszonom ha el olvasatok valaszt ketek surgossen mit tegyek?? Nem azeretek feszultsegben elni eleg nekem az iskolaba hallgatni a csufolodasokat... hogxan szerezek munkat...??? Suli melet?? El akarok koltozni hogy,anyukam nxugodtan eljen nagyon beteg szegeny es ez a szemet apam semmibe nem nezzi meg enem de panikbeteg vagyok pedig... ez nem sajnaltatadbol irtam csak neha elegem van de tudom hogy, nem szabad fel adni segitsetek legyszi mit tegyek??? Hogy el koltpzek a csalad tobbi tagjaval es meg tudjak valahogy elni suli mellet m rrt azt nem hagxom ott ! Koszonom a valaszokat elore is a kotoszkodo ,bunko valaszoktol kimeljetek.. tudom sok a helyesirasi hiba de tabon irok ... koszi ha kapok valaszt vagy ha legalabb valaki egyutt erez velem 18/,L

2017. ápr. 12. 21:20
 1/2 A kérdező kommentje:
Rengeteg a helyesirasom...nehez irnom nem igazan lattom a betuket ...es s tabot msgyara nem tudom be alotani...
2017. ápr. 12. 21:25
 2/2 anonim ***** válasza:

nezd, elso korben : kitartas, legy eros`!

a panik miatt keress fel egy pszichologust, iskolait vagy sztksat, de mindenkepp fordulj dokihoz, nagyon karos magadban tartani!

apadat probald levegonek nezni, diakmelozz, amennyit tudsz, de ne menjen a suli rovasara. ( hetvegente tudsz mondjuk melozni, vagy 1-2 hetkoznap delutan), azt a penzt tedd felre, amig nem vegzel a sulival!

nem tudom, szeretnel e tovabb tanulni, de ha mondjuk okjre mesz, azt estin is csinalhatod, nappal dolgozhatsz. meg egy kicsit tarts ki, aztan fogd anyukadat meg magadaat, a felrerakott penzbol pedig menjetek el valahova lakni, ne hagyd ott apaddal!!

ha szeretnel irni privatban, irj.

24/no

2017. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!