Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Hogyan fogadnátok ha...

Szülők! Hogyan fogadnátok ha gyerketekből korrupt politikus lenne, akit a polgárok többsége utál és nemzetközileg is rossz hírben áll?

Figyelt kérdés

Ezek ellenére tudnátok szeretni? Ha folyamatosan az ország érdekei ellen cselekszik.


Üdv: Viktor



(Ennek ellenére komoly a kérdés, csak ezt a poént a végén nem tudtam kihagyni.)


2017. máj. 7. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem Viktorunk családja is elég pénzt kap, úgyhogy kétlem, hogy elleneznék, mait csinál a fiacskájuk...
2017. máj. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, miért érdekelne. Felnőtt ember lenne, azt tenne, amit akarna, a tettei nem engem minősítenének.
2017. máj. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%

Életem kérdése XD

Amúgy elküldeném melegebb éghajlatra a gyerekem.

2017. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Majd mutass nekem egy olyan politikust, akit szeretne a magyar nép! Оlyan nem lesz. Bárki kerül majd hatalomra, azt úgyis mindenki utálja majd.


Viktort sokan nem szeretik, de sokan kifejezetten támogatják. Ha más lenne, ugyanez lenne a helyzet. Van akinek megfelelne és van akinek nem.


Nem egyszerű felkapaszkodni a létrán. Aki csak egyenes úton akar menni, az sajnos nem jut majd messzire a mai világban. Ez nem azt jelenti, hogy támogatom a korrupciót stb, viszont ez tény. Nincs olyan politikus akinek a munkája felér a pápáéval. Egyszerűen nem lehet. A sok becsületes polgárról meg annyit, hogy ha egy napra ilyen pozicióba kerülnének, akkor annyira elkápráztatná őket a hatalom és a pénz, hogy másnapra feledésbe merülne minden eddigi felháborodás.


Válasz a konkrét kérdésre: ha a fiamról lenne szó, akkor támogatnám amiben csak tudom és büszke lennék rá, hogy feljutott olyan magasra, amit a szavazók (többségének) köszönhet. Nyilván ha valmaiben nem értenék vele egyet, akkor azt elmondanám, de soha nem tennék neki keresztbe.


Amúgy a kérdés kifejezetten Orbán ellenes..vagyis ellene irányul azt látom. Vagyis ő ihlette a kérdést. Nos akkor azt is elmondom, hogy én támogatom az ő politikáját, mivel nekem konkrétan jobbra fordult az életem, amióta ő van hatalmon. Van akinek kedvez az ő politikája és van akinek nem. Ez van.

2017. máj. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

En bìszke lennék rá. Tudod a politikusokat a nép valasutja, es a nép hagyja hatalmon...

Azt hogy lop, csal, hazudik es birka nép hagyja... az már nem csak a politikus fiam hibaja, hanem a népé is, mett a fiam csak addig csinálja mig megteheti....

2017. máj. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan! Hogy tudnám szeretni vagy elviselni, ha az utált politikus fiam által gyönyörű luxus lakásban élnék ahol medence is van. Évente 6 x mehetnék a világ legszebb tájaira nyaralni, és az sem okozna gondot, hogy bármit megvegyek amire vágyok?? Nos, azt hiszem tudnám szeretni így is..:)
2017. máj. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
4-es minden szavával egyet értek :)
2017. máj. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyet tanulj meg: A korrupció az amiből az embert kihagyják, amiben benne van az üzlet!
2017. máj. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Azé itt par dolog elegge hibadzik a kerdesedben. Honnan veszed, h Viktor korrupt? Lattad szemelyesen lopni???...Ja!! Vagy olvasod innen-onnan, eppenseggel az ellenzek altal kiadott hirekben...Aha...Ez a politika. Egyebkent attol meg, h kulfoldrol csak a szemellenzos hirek jutnak el hozzad, nem jelenti azt, h kulfoldon nem szeretik. hidd el, h tobben szeretik Viktort kulfoldon, mint gondolnad es nem all nemzetkozileg orrsz hirben, csak eppen tudni kell, h mikor mossak az ember agyat. :D

Amugy meg, mutass mar egy bizonyitottan tisztesseges politikust :D M en akkor sem tudok, ha visszamegyek az okori Roma idejebe :D

2017. máj. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 ~GekkóNiki~ ***** válasza:
Megkérdezném, hogy szerinte ez jól van-e így.
2017. máj. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!