Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez elsülhet jól?

Szerintetek ez elsülhet jól?

Figyelt kérdés
Anyukám nem kedveli a párom,eltiltott tőle,de aztán megenyhült. Volt is vita miatta bőven. Anya délutános,23:00kor ér haza. Barátom aznap átjön hozzám,arra gondoltam, hogy talán mire hazaér,főznénk neki, megvárná velem a barátom,(akkor talán nálam aludhatna)másnap hármasban elmennénk Dégre a kastélyba,ahová anyukám rég óta elakart. Ti örülnétek,ha így kérne bocsánatot a lányotok? Sajnos hazudtam,hogy már nem vagyok a barátommal,mert eltiltottak tőle,de kiderült. Így talán a barátomat is megkedvelné. Mit gondoltok?
2017. máj. 16. 17:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
A kaja jó ötlet de én nem szivesen mennék egy olyan helyre ahova régota szeretnék menni egy olyan emberrel akit nem kedvelek. Hidd el életek leghosszabb és legkínosabb napja lenne mind hármotoknak úgy hogy ezt vesd el egyenlőre majd később ha már jobb a kapcsolat akkor talán.
2017. máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
Anyukád nem kedveli a barátodat, de úgy döntött, el fogja viselni. Ha este 11-kor arra kell hazamennie, hogy ott eszi a fene, sőt, nincs is szándékában elmenni, akkor sok minden történhet, pl ordítozás meg tányérdobálás, de hogy dégi kastély nem lesz belőle, az biztos.
2017. máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Anyád hullafáradtan este 11-kor hazaér és ott a pasid, akitől eltiltott? Rossz ötlet.
2017. máj. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Azóta kérdezget felőle,hogy hogy van stb. Meg mondta, hogy reméli sikerül neki is az érettségi. Ezt én jó jelnek veszem. Látná,hogy ő is főzött neki,stb.
2017. máj. 16. 18:03
 5/28 A kérdező kommentje:
Talán így megenyhülne. Nagyon szeretném,ha látná,hogy mi dolgozunk azon,hogy béke legyen,hogy a barátom nem hagy éjjel egyedül,hogy elvisz minket kirándulni stb.
2017. máj. 16. 18:05
 6/28 anonim ***** válasza:
49%
Ebből nem az látszik, hogy dolgoztok a dolgon. Az látszik, hogy tiszteletlenek vagytok, beosztjátok az idejét, zaklatjátok az otthonában és ráerőszakoljátok a pasidat.
2017. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
26%
Az adott helyzetben engem levennél a lábamról, főleg, ha a barátoddal közösen főznétek.
2017. máj. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
81%

Ez alapvetően kedves ötlet, de

- időzítsd akkorra, amikor szabadnapja van, ne akkor, amikor holtfáradtan hazaesik a munkából

- a főzés lehet meglepetés közösen a barátoddal, de az utazásról kérdezd meg anyukádat is, hogy jöhet-e a barátod is vagy inkább menjetek kettesben

2017. máj. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nem érzem úgy,hogy tiszteletlen lennék,sem azt,hogy beosztom az idejét.
2017. máj. 16. 18:30
 10/28 anonim ***** válasza:
56%
Persze, hogy nem érzed, ha éreznéd, akkor nem csinálnád. Sose érzi az ember, hogy valamit rosszul tud, mindig utólag jön rá.
2017. máj. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!