Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Elegem van...

Mit csináljak? Elegem van anyumbol? (minden lent)

Figyelt kérdés

Anyum mindig arra fogja h azért ilyen mer az anyosa felbassza (mamámmal lakunk).

És anya mindig csak kiabál,verni szokott es hozza se lehet szolni .

Már 6 éves korom óta keudődött h o ver engem

Mikor veszekszünk elhord mindennek pl:egy nyomorek idiota kolyke vagyok

Mulkor is ugy osszevesztunk h en kimentem hozzá mer mondtam neki h szeretnek elmenni a plazaba a heten vele o meg beszelt valamirol en mar elkezdtem neki vagy 3×elmondtam de nem figyelt aztan mondom h semmi es kimentem na jott utannam vissza hivott a poharat kiverte a kezembol majd ordibalt bementem a szobamba vittem be uj poharat majd ktt is elkezdett ordibalni de olyan szinten h ki lehetett az utcara hallani

És ilyen eleg gyakran szokott lenni meg meg regenyt tudnak irni

Es nagyon szar ugy elni h mamad is okoskodik neked anyad utal es csak apudra szamithatsz de ra se mindig mer ugye sokat dolgozik itthon is szokott mindig valamkt csinalni

Es igy magamra vagyok utalva es nem tudom mit csinaljak mer en mar rendesen felek anyamtol

Volt olyan mikor meg 9 eves voltam h beleverte a falva a fejem es utanna fajt is meg be is lazasodtam de o leszarta pedig tudta h lazas vagyok es a suliba masnap jott a védőnő es mondta is h mi az a kék folt a fejemen

Nem tudom mit csinaljak mar nagyon nembirom


2017. máj. 20. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Szia! Nem lehetne valahogy megoldani hogy apukádhoz kerülj? Mondjuk biztos meg lehet mert ez így nem állapot... beszélj apukáddal, ő majd segít.
2017. máj. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

elsőnek a szövegértés nem nagyon megy..

Hogy költözzön az apjához ha eleve velük él??

" apudra szamithatsz de ra se mindig mer ugye sokat dolgozik itthon is szokott mindig valamkt csinalni "


Otthon él az apja is csak rengeteget dolgozik..

2017. máj. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

8:50

Már többször is beszéltem apummal de mindig azt mondja h nem tud vele mit tenni mer anyam egyszeruen hulye elválni meg nem akar

2017. máj. 20. 09:27
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Magyarán tudna mit tenni, csak nem hajlandó.
2017. máj. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
De ha esetleg konyvet akarsz irni, akkkor meg tanulj nagyon sok magyar nyelvtant. Anyos/nagymama mit szol ezekhez?
2017. máj. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Feljelentheted anyudat hogy ha ver, kék lila foltot már komolyan veszik az emberek ha látleletet veszel. Csak a kérdés az hogy mennyire akarsz nevelőszülőkhöz kerülni? meg mennyire van olyan rokonod akihez kerülhetnél? Azért kérdezem mert nem hiszem hogy más megoldás lenne. Mindenki a homokba dugja a fejét apud is szerintem elmenekül a családtól ezért dolgozik sokat , gondolom nincs is otthon túl sokat, más meg nem foglalkozik veled. Vagy kibírod és próbálsz elmenni koleszba, esetleg diákmunkát vállalni hogy 18 évesen el tudj menni otthonról, vagy ha nem koleszban akkor addig kibírni, vagy nevelőintézet. Mondanám hogy menj ingyenes pszichológushoz de ahhoz is 18 év alatt kell szülői beleegyezés vagy minimum egy találka de ő úgy sem fog ebbe belemenni. Esetleg sulipszichológust próbálhatnál ott elvileg nem kell szülő, mert nem is csináltok sok dolgot csak beszélgettek. A komolyabbakhoz azért kell..szóval sok sikert!!
2017. máj. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
"Már többször is beszéltem apummal de mindig azt mondja h nem tud vele mit tenni mer anyam egyszeruen hulye elválni meg nem akar" milyen kényelmes megoldás igy szarni mindenbe. Azért érdekelne, hogy anyád mitől lett ilyen idegbeteg?
2017. máj. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Menj be a családsegítőbe, és mondd el anyádat! Vagy egy olyan tanárodnak, aki tudod hogy segíteni fog.Vagy a gyámhivatalba.Vagy a gyerekorvosodnak mondd el.

Ne hagyd tovább hogy ezt tegye veled! Ne védd, nem érdemli meg. Aki ezt teszi, nem szereti a gyerekét. Sürgősen lépjél. Telefonon is kérhetsz segítséget:Kék vonal:116-111, Telefontanú: 0680555111,Kríziskezelő:0680205520

De akár a Rendőrségen is lehet bejelentést tenned.

Azt kalkuláld be, hogy nevelőotthonba kerülhetsz, vagy nevelőszülőhöz, de hidd el, mindegyik jobb ennél sokkal, mert ott nem vernek, és 18 évesen eljöhetsz.

2017. máj. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!