Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most fogok ballagni, és mikor...

Most fogok ballagni, és mikor este az egész család itt van, szeretnek a szüleimnek egy szep köszönet mondó szöveget mondani, a sok fáradozásert amit a 8 év alatt ertem tettek, valakinek valami otlet?

Figyelt kérdés
2017. jún. 8. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Ez nagyon személyes. Te tudod, hogy mi mindent tettek érted. Ha mi irjuk le, hogy mit olvass fel, az milyen már? Idegenek üzenete? Nem nem..Szépen fogalmazd meg, hogy mi mindent köszönhetsz nekik és, hogy mennyire hálás vagy amiért támogattak, melletted voltak stb.
2017. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Az első jól mondja.
2017. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Ha már ötlet kell, ott baj van....


Rendes esetben nem a gyk-ra járunk "ötletért", hanem ez saját magunktól kell, hogy jöjjön, szívből.

2017. jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ugyanazt gondolom,amit az elottem szolok,de azert azt megjegyeznem,hogy ez ngyon kedves toled,biztosan nagyon jol fog esni a szuleidnek:)
2017. jún. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%

Kedves Szüleim!

Köszönöm, hogy tisztességesen felneveltetek, támogattatok és segítettetek jó emberré válnom. Ígérem, hogy ezt a törődést a középiskolában álhatatos tanulással fogom meghálálni, hogy négy év múlva a következő ballagásomon megint büszkék lehessetek rám.

Nekem vannak a legcsodálatosabb szüleim, köszönöm az elmúlt 14 év összes törődését és gondoskodását. (szörcss, szörcs és zokogás)


Másnaposan csak ennyi jött ki belőlem, de remélem azért megfelel, vagy majd a többiek írnak jobbat.

2017. jún. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy Koszonom nagyon jót irtal💓
2017. jún. 10. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!