Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek kellene szólni...

Szerintetek kellene szólni anyának, hogy 55 évesen ne az elnyúlt bikinijében kertészkedjen, ha drótfonat a kerítésünk? És hogy kellene szólni?

Figyelt kérdés
Anya 55, szeret napozni még a napozóágyán fekszik okés. De az egyik szomszéd felől drótfonat a kerítés ergó átlátni, ott lakik egy 3 gyerekes család középső lány 13éves, a kisfiu10, a nagylány Londonban. Szomszédasszony még nincs 40, ő még jól is néz ki. De anya felett eljárt az idő...na és az elnyúlt itthoni bikiniben kapálás nem tudom illő e neki.

2017. jún. 13. 19:20
1 2 3
 21/27 jafnrétti ***** válasza:
100%
Nehogy már ez gáz legyen. Kertészkedéshez nyilván nem a szebb bikiniket akarja elkoptatni, amikben strandra jár, ez evidens szerintem. Ez a bikiniben való kertészkedés meg nem hinném, hogy akkora probléma lenne, ha anyukádat nem zavarja a dolog, akkor neked miért gond? Ő jól érzi így magát a bőrében, és amúgy az ő korosztályában sokan csinálják ugyanezt, hogy fürdőruhában kapálnak, semmi kirívó nincs benne. Anyósom is ezt csinálja, ő se tini már, és ha lenne kiskertje, tuti anyám is így tolná, amúgy is napozás mániás, biztos kihasználná, hogy addig is barnul. De még gyerekkoromban a nagymamám is fürdőruhában kertészkedett a hétvégi házuk udvarán, és természetesen a kerti munkákhoz ő is azt vette fel, amit már nem sajnált, ha piszkos lesz, elszakad, stb.
2017. jún. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Hadd csináljon már az ember azt amit akar, abban amiben akarja a saját rohadt kertjében! Milyen kis szánalmas, felszínes pi..a vagy te!
2017. jún. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám is 50+, ő is kinyúlt bikiniben kertészkedik (sőt, néha egy szál bugyiban tereget a teraszon, de oda csak a hátsó szomszéd láthat be, és ő is csak az emeleti ablakából), de eddig a kérdésig nem jutott eszembe, hogy ez bárkit zavarhat. De ezután a kérdés után is: kit érdekel, ha mást zavar? Otthon úgy van, ahogy akar, sőt, felőlem strandra is mehetne kopott bikiniben. Legyen úgy, ahogy jól érzi magát, szerintem épp eleget letett már az asztalra ahhoz, hogy végre elengedhesse magát és a kényelme lehessen az első. Az meg, hogy mit illik és mit nem, a saját esetemben sem érdekelt soha, mert nem érdekel mások véleménye.

Ha annyira kinyúlt az a bikini, hogy anyukád micsodáját bámulja a fél utca, akkor érdemes szólni neki, mert nem biztos, hogy tud róla, és lehet, hogy nem akarná ennyi embernek mutogatni, de egyébként hagyd békén ezzel az illő meg nem illő hülyeséggel.

2017. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Amikor olvasni kezdtem a kérdést, az ugrott be, hogy talán az lesz itt a probléma, hogy anyukád villant néha egyet a kinyúlt bikinijében és ez ciki a szomszédok előtt, de ez...? Gáz vagy, komolyan.
2017. jún. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
49%
hát nem tudom. ha én látnám, hogy anyám nevetségesen néz ki, csak szólnék neki... akkor is ha egy esküvőre akar előnytelen ruhát felvenni, meg akkor is, mikor kinyúlt bikiniben hajlong az udvaron...
2017. jún. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a bajod, hogy te dugnád a szomszédasszonyt és attól félsz, hamarosan a 10 éves szomszéd fiú is lesz annyi idős, hogy így gondolkodjon anyukádról :D
2017. jún. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
78%

Egyik nap kertészkedtem, de már délután hat órára járt mire elkezdtem, mert előtte r*hadt meleg volt, kb évára vetkőzhettem volna, ha délelőtt állk neki. Kivágtam a megbetegedett fáinkat, s így is egy szál pendely volg rajtam semmi több. Próbálj meg kérdező usankában, bundában kapálni a harminc fokban, hidd el nem egy leány álom. Arra kíváncsi lennék, hogy 55 évesen, TE, hogy fogsz kinézni. Szomszédasszony meg, hogy a bánatba jön ide???

20L

2017. jún. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!