Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan alljunk bosszút a...

Hogyan alljunk bosszút a tesómmal?

Figyelt kérdés

A mostohaanyánk kizárt minket a kertbe és azt mondta hogy majd ha befejeztúk a rohogést visszajohetunk.

Azer zárt ku mert nem tudott aludni tőlünk este kilenckor(hahaha).

Hogyan alljunk bosszút de irtózatosan ?

Meg az igazi anyukámat is próbálja utánozni hogy bejöjjön apunak .(anyu meghalt mikor én 5 a tesóm 2éves vol)

Segítség?

Tudom elég zavaros mert álmos vagyok de előre köszi mi den választ.

Naaa?



2017. júl. 12. 22:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
Maradjatok kint hajnalig és hívd fel álmában.
2017. júl. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
62%
Ha kiskorúak vagytok, akkor a 112-t kell tárcsázni
2017. júl. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%

Mi lenne ha az idétlen bosszú helyett normálisan viselkednétek?

Tudod lehet te neked meglepő lesz, de aki egész nap dolgozik, és kiszolgál két idióta gyereket, az bizony este 9 órakor már aludna, annyira fáradt. Gondolom te és a tesód nem keltek reggel 6 órakor, hogy bevásároljatok, főzzetek, mossatok stb..

2017. júl. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Dzseri ***** válasza:
34%
miért fekszik le 9kor? másnap reggel megy dolgozni?
2017. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%
Én már adtalak volna a zaciba titeket....
2017. júl. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
15%
Rejtsetek el az osszes cipojet...reggel furan fog nezni amikor menne el...
2017. júl. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
Máskor nevessetek halkabban vagy egyszerűen csak nőjetek fel!
2017. júl. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, a saját gyerekem is kib.@sznám egy órácskára, amíg a fejéhez kap, ha este fél 11-kor vinnyogna, és nem lehetne aludni tőle. Nem gyerekek vagytok már, lehetne annyi eszetek, hogy nektek szünet van, más meg reggel kel és dolgozni megy. Keresi nektek a zabálnivaló árát.
2017. júl. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%
Ketrecbe zárás híve vagyok,másképp nem tanul az ifjúság.Egy masszív,zárt ketrec kellene,nem a kert.
2017. júl. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
69%

Sajnálom, ami anyukátokkal történt. Biztos nehéz lehet, hogy kevés emléketek van vele.

És az is biztos, hogy a mostohaanyátokkal nehéz lehet egy normális kapcsolat kialakítása, de minden hülye szokása és idegesítő tulajdonsága ellenére próbáljatok meg normálisan viszonyulni hozzá, nyitni felé. Elsőnek mondjuk kezdhettek azzal, hogy halkabban nevettek, hogy tekintettel legyetek arra, aki fáradt, és aludni szeretne.

Ha ezt apátok látja majd, hogy benő a fejetek lágya, de a mostohaanyátok ugyanolyan marad, zsémbes, stb, akkor leesik majd apátoknak, hogy nem ő az igazi, mert ti mindig fontosabbak lesztek neki mindennél.

2017. júl. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!