Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy állítsam le élettársam...

Hogy állítsam le élettársam gyerekét aki velem ijesztgeti az osztálytársait?

Figyelt kérdés
Piszkálták az iskolában és most úgy remél békességet hogy kiteregeti a szennyesemet milyen veszélyes vagyok. Pedig hogy mennyit ültem az nem tartozik mindenkire.
2017. aug. 21. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Miért ültél? Gyerekeket terrorizáltál vagy kinyírtál valakit? Esetleg adócsalás? Azért nem mindegy mi volt az oka! :D
2017. aug. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Skorpió87 ***** válasza:
89%

Üdv


Hát valóban nem, és nem is hiszem, hogy javulna a helyzet, hogy ilyen kényes múltbéli dolgot kitálal. Szerintem még jobban kifogják közösíteni. A gyerekkel el kellene erről beszélgetni, hogy mit szabad/illik elmesélnie/elpletykálnia, mert visszaélhetnek vele. Miért piszkálják a suliban ? Az önbizalmát kellene erősíteni, stb. Másképp ha sulit is vált, akkor nem oldódik meg továbbra sem a probléma, csak a nyelve :D

2017. aug. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Miért piszkálják? Mert gondolom igény van arra hogy piszkáljanak valakit és nyilván ő ott s leggyengébb. Ő voltaképpen felnéz rám azáltal hogy én kemény vagyok bárcsak ő is az lenne mennyivel könnyebb lenne neki stb....
2017. aug. 21. 23:11
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

El kellene beszélgetned vele, hogy a börtönmúlt nem a keménység szinonimája.

Gondolom, nem szeretnéd, ha a nevelt gyereked egyszer börtönbe kerülne.

Rajtad múlik, hogyan tudod rávezetni,megtanítani ,hogy ne mást használjon pajzsnak, hanem álljon ki önmagáért.

2017. aug. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk általánosban caak a kisebbségiek dicsekedtek ezzel..

Miért ültél?

2017. aug. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk bemehetnél a suliba és rövidrezárhatnád ezt a b@$zogatás témát. Miért akarod hogy ő is végigjárja az utad. Nem kell fenyegetőzni csak normálisan megkérni a gyerekeket hogy kopjanak le.
2017. aug. 22. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

Hát, nem tudom, én nőként biztosan nem egy börtönviselt emberrel jönnék össze, pláne, ha gyerekem is van. Mindegy.


Amúgy nem neked kell leállítani, hanem az anyjának. Ennyi, beszélj az élettársaddal, hogy szóljon rá a gyerekre.

Ha te nekiállsz "leállítani", akkor a gyerek joggal hiheti, hogy tényleg veszélyes vagy.

Szerintem amúgy tőled is tart, nem véletlen veled fenyegetőzik.

2017. aug. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig hogy mennyit ültem az nem tartozik mindenkire."

" Ő voltaképpen felnéz rám azáltal hogy én kemény vagyok bárcsak ő is az lenne mennyivel könnyebb lenne neki stb...."

Elképzeltem egy 160 centis, kopasz, kigyúrt méregzsákot.

2017. aug. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Annyit mondanék konkrétumokat, részleteket mellőzve: ezért is azért is ültem vagyis halmazati büntetést szabtak ki. Nyilván nem piti dolgok és nem is fehérgalléros bűncselekmények. De az iskolai ügy bosszant. Hol van a tanár hogy csírájában elfojtsa ezeket, leállítsa a rosszakat??!Akkor nem kéne kínjában ilyesmivel csákányoznia az egérutat
2017. aug. 22. 10:38
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Ne vicceskedj!


Egy ilyen "nehézfiú", mint amilyennek szeretnéd beállítani magad, nem a Gyakorin kér tanácsokat egy pár piszkálódó iskolással szemben!:D

Kamuk között is gyenge!

2017. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!