Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti mit szólnátok ahhoz...

Szülők ti mit szólnátok ahhoz ha a 16 éves lányotok férfi boxert hordana? (csak alvásnál mert kényelmesebb neki abban)

Figyelt kérdés
2017. aug. 30. 20:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
99%
Nagyon sok lány alszik abban, mert tényleg kényelmes. Úgyhogy semmit sem szólnék
2017. aug. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%
A nővérem is abban alszik, nincs abban semmi.
2017. aug. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
20%
Uhh, akkor már miért nem francia alsót? Én is azt hordok kb 14 éves korom óta. Tényleg jó abba aludni és lehet kapni simákat, csipkéset stb stb
2017. aug. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
95%
Én is abban alszom, mert kényelmes, így nem gondolnék róla semmit. Különben is mindenki azt vesz fel amit akar és amiben jól érzi magát. Az se zavarna ha rózsaszín szőrös jageralsóban aludna ha abban szeretne.
2017. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Szabó Szabolcs 73 válasza:
62%
Semmi extra nincs benne. És ha 16 éves akkor főleg, csak egy szokásos tinis megnyilvánulás. Keresi a helyét az ízlését a szokásai. Lehet hogy jövő héten épp kalappal vagy nyakkendővel akar majd divatolni, aztán majd elmúlik. Azzal sem lesz semmi baj. Lehet hogy most épp az a trendi, vagy pont azért mert nem. Addig örülj amíg nem tetkózza vagy pirszingezi agyon magát valami hülye társaság miatt.
2017. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
35%

Én megengedném,bár eddig csak két fiam van.Néha én is alszom a párom alsóneműjében,polójában...

Bár a fiamnak nem engedné a fordított verziót :)

2017. aug. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
40%
Kérdés, hogy kié és mikor veszi(k) le. (róla)
2017. aug. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
77%

Én is sokszor a páromében és az egy pólóját is kisajátítottam :)

Viccen kívül kényelmesebb mint a bugyi csak nagy rám.

2017. aug. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
92%
Semmit nem szólnék. Illetve megkérdezném, hogy kié. Ha magának vette, akkor csináljon benne, amit akar. Valóban nagyon kényelmes.
2017. aug. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
94%

Képzeld, vannak nők, illetve lányok, akik napközben is simán vesznek fel boxert. Sőt, bármily hihetetlen, de gyártanak is kifejezetten női boxert. Attól, hogy valaki nőnemű, még nem kötelező csipkés bugyit meg cérnatangát hordania. Jobban aggódnék a lányomért, ha már egy franciabugyit is csak alváshoz venne fel, mert nem tartja elég csajosnak...

Eleve nem is értem a kérdés lényegét. Mégis mi miatt aggódsz? Miféle káros hatása lehet egy boxernek?

2017. aug. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!