Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem hordhatok olyan...

Miért nem hordhatok olyan ruhát amilyet szeretnék? 13/l

Figyelt kérdés
Utálom az ilyen karcsúsított vagy mivel pólókat, pulcsikat. A sima szabású szerintem sokkal kényelmesebb, nem érzem magam kötözött sonkának benne. Viszont anya mindig mondja, hogy hogy néz ki, nehogy már fiús legyek, aztán muszáj felvennem az ilyen szoknyás, nagyon lányos cuccokat. Mit tegyek hogy megengedje? Még a boltba sem merek kimenni, egyszerűen annyira szerencsétlenül áll rajtam, pizsamában szívesebben kimegyek.

2017. szept. 4. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Mond meg neki hogy abba te nem érzed jól magad. Túl szűk vagy valami.
2017. szept. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki, de hát semmi.
2017. szept. 4. 15:23
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

érdekes, ez nem fordítva szokott lenni?


Próbáld meg, hogy túlzásba viszed egy ideig, hátha megijed: szűkruha, miniszoknya, magassarkú, erős smink.

Bár megvan a kockázata, hogy úgy maradsz...

2017. szept. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Csapjatok egy anya-lánya napot! Nézegessetek ruhákat a neten, divatblogokat, mutassátok meg, kinek mi tetszik, és miért.

Aztán kicsit próbáljátok meg közelíteni az álláspontokat! Szerintem az jó, ha van saját stílusos, nem mész a tömeg után.

Attól, hogy valami lezser, kényelmes, sportos, még lehet csinos és nőies is. Az anya, a színe és a szabása miatt is.


Lehet, hogy anyud az zavarja, hogy szerinte fiús vagy. Attól fél, hogy nőként nem érzed jól magad a bőröndben. Ezért akar szoknyát adni rád.

2017. szept. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs egy normális pólód, ez komoly?

Nahát. Ez meglepett. Nem tudtam, hogy létezik ilyen.

Én szinte kizárólag lezser és lehetőleg fekete pólóban járok kiskorom óta, kényelmes és én tényleg sosem voltam nőies. Nem tudom, miért akar erőltetni olyat, ami neked ilyen vagy olyan okból nem jön be, szerintem ez nem így működik... Hamarosan felnősz s akkor tág határok között úgyis azt hordod, amit akarsz, hacsak nem vagy erősen befolyásolható.


Mi a baj azzal, ha valaki fiús? S miért lenne fiús, ha egy kislány nem nőcis ruhákban akar libegni nonstop, hanem felkapni egy kényelmes pólót?


Tuti vennék 1-2 sima pólót és abban járnék, majd biztos hagyom magam befolyásolni 13 évesen, ekkor azért elég határozott saját gondolkodása van már az embernek, bár egyeseknek sokkal korábban is számít, mit vesznek fel...

2017. szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Na most eszembe jutott, mikor én voltam 12 éves. Nagyon rég volt.:)


Nekem volt egy egyezségem anyukámmal. Amúgy nem volt könnyű vele. Volt néhány elegánsabb, "lányos" darabom, azt akkor vettem fel, amikor vele mentem valahova.


Amikor meg egyedül, vagy barátokkal, akkor a saját ízlésem szerint öltöztem. Nem mondom, hogy néha nem húzta a száját, de azért működött a dolog. Hosszútávon is.

2017. szept. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem a pólókat. Vannak nőies színűek. Nekem még pirosak is vannak, de világoskék és világoszöld is. A szoknyát utálom. Mondd meg Anyukádnak, hogy vehetne Neked nadrágszoknyát. Az szoknyának látszik, hosszú, és legtöbb nőnek jól is áll szerintem. Nadrágszoknyám is van.
2017. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért szól bele abba, hogy te mit hordasz? Kössetek kompromisszumot valamilyen módon.
2018. márc. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!