Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim kisajátították az...

A szüleim kisajátították az autómat amit hitelből vettem, és a hitelre ők beszéltek rá. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2017. szept. 27. 12:51
 1/8 anonim válasza:
100%
Tiéd az autó, nem?
2017. szept. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajátítsd vissza.
2017. szept. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Furfangos Frigyes válasza:
100%

Ha a Te neveden van az autó, akkor a legközelebbi alkalommal, mikor az engedélyed nélkül viszik el, jelentsd be a rendőrségen, hogy ellopták, aztán majd magyarázkodhatnak, ha megfogják őket.


Vannak egyszerübb megoldások is: rakj bele rejtett kapcsolót a gyújtáshoz, vagy mikor megérkezel, vedd ki az elosztóból a " kalapácsot ", anélkül úgysem mennek semmire. Vagy szereltess levehető kormányt bele, aztán vidd magaddal. Ha nagyon ismered az elektromos részét, a megfelelő biztositó kivételével is hasonló eredményt érhetsz el.

2017. szept. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előzők is leírták, sok lehetőséged van. Azért annyit hozzá szólnék hogy ne legyél ennyire nyámnyila a hitel a te döntésed volt,felnőtt ember vagy. Az is a te döntésed hogy kinek adod oda az autót ha a tied.
2017. szept. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Ezt a kérdést én írtam ki: https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__rokoni-k.. Pont az ilyen esetek elkerülése a célunk az abban leírtakkal.
2017. szept. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki fizeti a törlesztőt?

Ha Te fizeted és a neveden van a hitel és a kocsi is, akkor az a Tiéd.

Állj ki magadért és a kocsiért.

Mondd nekik, hogy magadnak vetted az autót és Te gürizel azért, hogy ki legyen csengetve a biztosítás, a törlesztő.

2017. szept. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted hogy "kisajátították"?
2017. szept. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem is hasonlo tortent. Vettem egy kocsit sajat penzbol es mikor nem voltam otthon akkor anyam azzal ment boltba es arra hivatkozott hogy a kajabol en is eszek szoval viheti a kocsimat. Elegem lett hogy mindig kimelgetem a kocsit, sokszor inkabb motoroztam, o meg csak beul es viszi. A kulcsokat elraktam es tobbet nem is vezette a kocsimat utana. Mondtam hogy osztozzanak apammal a masik auto.

Ezt tanacsolom neked is hogy a kulcsokat tedd el es ennyi.

2017. szept. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!