Most akkor mi van?

Figyelt kérdés

Kicsit összekaptunk anyámékkal,hogy ma elmegyek a szokásos heti egyszeri baráti találkozóra. Anyám azt mondta részéről oké, mehetek szebben tanulok stb. Apám meg elkezdte mondani,hogy nem mehetsz mert mi az a földrajz egyes stb.


Mondom,jó akkor majd ha betöltöm a 18+-t akkor megfogom magam kisètálok a kapun és majd hazajövök. Erre,hogy ez nem így működik, engedélyt kell kérni. Meg,hogy 18 évesen neki el kellet kéredckezdni ha apával ment randira.


Most konkrétan 2 barátommal találkozunk, nem szoktunk inni,drogozni, e-cigini maximum.

De ne már nem 2 hetes bebeszó partira megyek, 18 évesen sem. Szerintetek kinek van igaza? Vagy hogy lehet ezt orvosolni?



2017. dec. 2. 08:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%
Az van, hogy kortól függetlenül, míg a szüleid tartanak el, velük élsz, addig van beleszólásuk, mikor hova mész, mit csinálsz. 18 után is. Akkor is, ha épp nincs igazuk.
2017. dec. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Ne már! :/ Akkor nincs az hogy heti egyszer 4-5 órára normális környezetbe távozom engedélyük nélkül? Mert ők másik suliba járnak, naponta beszélünk neten, de csak heti 1x találkozunk. Nem hiszem,hogy ez sok lenne. Ennyi minimum kell egy barátság építéséhez.

Persze oké, nyáron heti 2-4x is találkozunk.

2017. dec. 2. 08:48
 3/20 anonim ***** válasza:
34%
Akárhogy is lepontoztátok az egyest, jól mondja. Majd ha eltartod magad, akkor oda mész, ahova akarsz, azt csinálsz, amit akarsz, viszont amíg otthon laksz és a szüleid tartanak el, plána, hogy még bőven nem vagy nagykorú, addig az van, amit mondanak. Kívánom, hogy az legyen életed legnagyobb problémája, hogy törődnek a tanulmányi eredményeddel és azzal, hogy milyen sorsod lesz később az életben. Mert tudod, most lehet hogy csak egy egyesről van szó, tíz év múlva viszont az, hogy most jól tanultál, azt jelentheti, hogy ehetsz-e aznap vagy nem.
2017. dec. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%
Szebben, javitja jobban tanulsz, most csak egy egyesed van. Miert, eddig hany volt?
2017. dec. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Eddig elég sok volt (tavaly). Idén elég jól tanulok.


Mielőtt félre értés esne, aki nem K anyázik az tőlem mind zöld kezet kap! És köszönöm is nektek a válaszokat! :)

2017. dec. 2. 09:30
 6/20 anonim ***** válasza:
47%
Ezek a hülye dumák..
2017. dec. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Egyébként nem az a baj hogy törődnek velem! Meg is értem, és elfogadom. Hiszen kötelességük.

Nekem a helyzet lekezelèssel van a baj.Apám szerintem azt hiszi hogy nőzni,piálni,drogozni járok el mert mi mást csinálna három 16 éves...

Max egy sört iszunk azt is nyáron kint az erődben! :)

2017. dec. 2. 09:34
 8/20 A kérdező kommentje:
#6 milyen hülye dumák? Kifejtenèd?
2017. dec. 2. 09:35
 9/20 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon egyszerű. Tényleg tanulj jól, 18 évesen egyetem, lelépsz, diákmelóból eltartod magad aztán kész. Jó minél hamarabb önállósodni.
2017. dec. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

De én nem akarok lelepi... Egyetemre nem megyek, autóvillamosságit szeretnék tanulni gimnázium után.

Minek lépjek le? Ez az egy gond van csak,hogy nem mehetek el csak úgy, ha betöltöm a 18-at

2017. dec. 2. 10:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!