Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek h van barátom?

Figyelt kérdés
A szüleim alapjáraton jó fejek de valahogy úgy akarom elmondani , h pl: tegnap voltam a boltban stb stb ja amúgy van barátom és.folytatom a hülyeségeket, vagy inkább üljek le beszélgetni velük ?? Ő az első barátom 16/L
2018. jan. 14. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Miota vagytok egyutt? Mennyire komolynak szanjatok? Ha felsz elmondani, varj meg vele kicsit. De amugy szimplan annyi az egesz, hogy odaallsz elejuk, es mondod: “kepzeld anya es apa van baratom!” :D aztan majd ha kerdeznek valaszolsz
2018. jan. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Te tudod, hogy milyen kapcsolatban vagy a szüleiddel, volt-e már rá példa, hogy leültetek valamit megbeszélni. Nem kell szerintem túl bonyolítani, inkább csak úgy mellékesen mondanám el, valamilyen felvezetéssel.
2018. jan. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem inkább ülj le velük beszélgetni, add meg a módját annak, hogy meg tudjátok beszélni, ők mit gondolnak erről és ezzel azt is megmutatod, hogy elég érett vagy ahhoz, hogy legyen barátod hiszen normálisan intézed el, nem csak úgy odaveted.
2018. jan. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Beszélj először azzal, akivel közelebbi kapcsolatban vagy. Azt, hogy csak mellékesen odaveted, felejtsd el, már csak azért is, mert tiszteletlenség a barátoddal szemben is. Amúgy meg gyerekes. Nem olyan nehéz ezekről a dolgokról beszélni, a szüleid is voltak kamaszok.
2018. jan. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem meg nem kell feltétlenül beszélni róla, hiszen a te magán életed. Sok lány nem beszél a kapcsolatáról a családjának. Felnőttek között is sok ilyen van.

Ha elmondod, lehet csak az lesz a vége, hogy eltiltanak.

Attól függ, mennyire ódivatúak.

2018. jan. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A lányom a következőképpen oldotta meg. Apa, megyek az osztáytársaimmal moziba és felsorolt pár nevet (Kriszta, Dóri és Tomi). Következő alkalommal a papírírószerbe mentek de már csak Dóri és Tomi. Azután libegőzni ment Tomival, majd megint moziba Tomival. Eķkor még mindig nem eset le csak amikor hazakisérte a lányomat és behívtam őket egy frissen sült pogácsára. Azóta is együtt vannak.

42F

2018. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Hacsak nem 30 éves, biztosan örülni fognak neki :)
2018. jan. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Képzeljétek, rájöttem, hogy mégsem vagyok leszbikus! Van barátom! És máris örülnek! (Bocsesz)
2018. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Anya, apa képzeljétek el nyertem :-) mit? Holnap délután megtudjátok, és be mutatod én így csináltam jól meglepőttek ;-) hajrá,bátorság nem kell félni nem lesz semmi baj :-)
2018. jan. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7-es: Pedig a felnőtt párkapcsolatok rovatban mostanság elég gyakori ez a téma, a harmincas pedofil, meg a 17-19 éves gimnazista. Beteg.
2018. jan. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!