Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez okés? A szüleim azért nem...

Ez okés? A szüleim azért nem engedik, hogy nyáron külföldre menjek dolgozni, mert valamikor (! ) mennek majd nyaralni.

Figyelt kérdés

És otthon van egy cica és egy kutya, akikre nekem kell majd vigyázni. De ha nem is jutok ki külföldre, akkor se vidéken leszek nyáron, mert Pesten tanulok és itt dolgoznék akkor.

Értem, hogy nincs kire bízni az állatokat, de ne várják már el, hogy hetekig otthon legyek egyedül, semmit se csinálva, csak mert ők máshol élvezik az életet.

Szerintem ők is tudják, hogy ezzel mennyire kicsesznek velem, ráadásul július végén mennének nyaralni, és akkor én előtte is, utána is 2-3 hetet tudok bárhol tölteni... Nekem ez egyáltalán nem tetszik.

Az angol utat magam fizetném teljesen. 20L


2018. jan. 19. 11:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%
Nos, nem kell velük élni és már mindjárt nincs is semmi gond
2018. jan. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

20eves vagy. Szerintem simán jelentsd ki hogy bízzák a szomszedra. A férjem is pont ugy cselekedett mindig a béke érdekében hogy az nekik jó legyen. Most ha valamire nemet mond akkor puffognak de pár nap és elfogadjak.

Én azt mondom hogy először próbáld elmagyarazni miért nem találod igazságosnak ha meg igy se jó akkor marad a sima kijelentés hogy marpedig te elmész és oldják meg

2018. jan. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem élek velük.
2018. jan. 19. 11:14
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

Kérdezd meg tőlük, hogy akkor pontosan mikor mennek nyaralni? Intézzél el, mondják meg mikor mennek és te úgy igazod a programjaidat.

Szabadságot kivenni,szállást lefoglalni stb nem utolsó pillanatban szoktak,csak tudják mikor mennek.

Ha mégsem sikerül megoldani,akkor nem tud valamelyik szomszéd vagy barát adni enni a cicának és a kutyának?

2018. jan. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ez megint csak egy olyan procedúra, aminek az a lényege, hogy ha ellent mondok, hálátlan vagyok.
2018. jan. 19. 11:17
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem élsz velük, akkor meg ideje felnőttként viselkedned.


Megmondod, hogy oldják meg az állataik gondozását, szomszéd, akármi, mert neked megy a repülőd. Pont.


Ne legyél már ilyen életképtelen.

2018. jan. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
46%

Tudod mit? Igazuk van! ey 20 éves önálló véleményalkotásra képtelen kislány vagy.


Pont.

Majd ha felnőttél, akkor gyere vissza.


Én 1000km-re költöztem el, és pont leszartam, mivel sértegetnek a hátam mögött meg a szememben.

Legyek hálátlan, kit érdekel? :D

2018. jan. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rájuk hallgatni, az állatokat majd beadják egy panzióba, Te meg mégy Angliába. Punktum.
2018. jan. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem élsz velük akkor nem is kérdés. Közlöd velük, hogy x napon elutazol, y napon vissza érkezel, nem vagy kutya/macska bébiszitter, oldják meg
2018. jan. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
18%

Ők fizetik az albérleted? Gyanítom, hogy igen, ha elvárják, hogy cserébe te is tegyél meg nekik egy szívességet.


Beszéld rá őket arra, hogy vigyék magukkal az állatokat is a nyaralásra, vagy bízzák őket a szomszédra!

2018. jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!