Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Történt valakivel hasonló...

Szanyú kérdése:

Történt valakivel hasonló érzelmi stop?

Figyelt kérdés
Megszületett az első gyermekem.Semmi problémám nem volt az első 3 hónapig, aztán egyszer a villamosra szállva rámtört egy pánikroham.Azthiszem a felelősségtől hogy uúristen itt egy gyerek a villamos és megijedtem.Aztán jött egy depressziós időszal de a kisfiamért mindent megtettem pedig voltak nagyon nehéz pillanatok.rettegtem hogy pánikbeteg maradok rettegtem a felelősségtől hogy mivan ha nem leszek képes szeretetben felnevelni...de aztán szép lassan kivergődtem magamtól!Nem hagytam magam a depressziónak!!De azóta mintha nem tudnám megélni a szeretet...nagyon rossz és ez ujjabb aggodalmakat szül...a 3. Hónap elöttig amikor megfogtam es magamhoz öleltem a kis testét elöntött az igazi szerelem érzés és azóta meg olyan mintha tudnám hogy ugyanugy szeretem de nem önt el az érzés...keresgéltem neten hasonlóról de nem találtam semmit....én ugyanugy akarom érezni azt a felhőtlen szeretet érzést....

2018. jan. 28. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy pszichologust, o tud segiteni.
2018. jan. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából ugy vagyok vele ha a legdurvabb depresszios idoszakot vegig tudtam csinalni pszichologus nelkul akkor ebbol is megtudom talalni a kiutat, csak erdekelne hogy esetleg kinek mi a velemenye? Lehet ez csak egy "maradvany" ami szep lassan elmulik vagy en mar nem tudom...
2018. jan. 28. 14:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne agyalj ennyit. Szerintem a szeretet is mindig változhat. Nem hiszem hogy mindig 1000 fokon ég. De attól még szereted. Ne gondolkodj ezen. Jó anya vagy, szereted. a rossz anya nem gondolkozik ezen.
2018. jan. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!