Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kondiba induláskor rendszerint...

Kondiba induláskor rendszerint dührohamom szokott lenni, s anyukám újabban mindig bánt érte, de ilyenkor nem megy aztán az edzés. Viszont nekem a kinézetem a legfontosabb! Mi a megoldás szerintetek? 17/L

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm!

2018. jan. 30. 01:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
37éves nő vagyok, idestova 15éve nyúzom a vasakat, heti 5alkalommal. De még egyetlen egyszer sem kaptam dührohamot terembe indulas előtt, pedig előtte mindig lehuzok egy 8órás műszakot, és csak meló utan tudok menni edzeni. Mindig boldogan várom, hogy hurrá, végre mehetek levezetni a feszkót. Sosem volt még dührohamom. Tudod miért? Mert en nem azért megyek oda, hogy a legújabb divat szerinti cuccban kellegessem magam a pasiknak a tükör előtt szelfizve, több tucatnyi képet feltöltve mindenféle oldalakra. Hanem hogy formáljam a testem, készüljek a versenyekre, és felszabadítsam az összes bennem lakó energiát. Lehet, hogy neked is ki kéne próbálnod:)
2018. jan. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy mit javasoltok a kislánynak, ő még máshogy képzeli el az enyelgést.
2018. jan. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha dührohamaid vannak, akkor ne kondiba járjál, hanem futni. Az nagyon jól levezeti a felesleges feszültséget.
2018. jan. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Verd a fejed a falba indulás előtt, az lenyugtat.
2018. jan. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak simán idegbeteg vagy, kezeltesd
2018. jan. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy elkezdesz ÉRTELMES hobbit csinálni, és MAGADAT fejleszteni BELÜL, mert egy értéktelen vacak vagy, akinek a külső marha fontos, de gondolom, sötét vagy, mint az éjszaka.
2018. jan. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiátriára feküdj be de gyorsan!
2018. jan. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Azért nem megy az edzés, mert anyukád bánt az inkorrekt dührohamaid miatt?

Ok. Biztos azért nem megy.

2018. jan. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!