Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket hogyan szegyenitett...

Titeket hogyan szegyenitett még vagy alázott meg legjobban az apátok?

Figyelt kérdés
Írjátok meg konkrét példákban Mik történtek veletek hogy a szégyen ételt meg benneteket vagy alázott meg a legjobban az apátok
2018. febr. 2. 11:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
1%
Ha szégyen italt ?
2018. febr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
40%
Nekem nagyon jó a kapcsolatom az édesapámmal, de egy eset volt amikor rossz kedvem volt és flegmán válaszoltam neki és piszkosul leszidott a barátom(most már vőlegényem) előtt. Nagyon szégyelltem magam, főleg hogy alapból nem vagyok ilyen. Ezt később megbeszéltük.
2018. febr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
61%
Soha, sehogy.
2018. febr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Apam soha, de anyam igen. Siman felpofozott masok elott. Amugy rengeteg egyeb dolgot is csinalt, de az inkabb a gyerekbantalmazas fogalmaba esik, nem a megalazasba.
2018. febr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Igaz, nem mások előtt volt, de azt mondta nekem, hogy csak egy baleset voltam nekik.
2018. febr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Amikor huszonévesen is azzal a becenévvel szólított mások előtt, amivel odahaza kisgyerekkoromban. Bár nem volt rendszeres, meg szerintem szándékos sem, csak úgy kicsúszott neki.
2018. febr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

Hujujj!

Én voltam a kedvenc vicce.

Bosszút állt azért, mert egészséges fiú helyett, beteg kislányként születtem.

Kamaszkoromban az alázás heti rendszerességgel ment.

Csak néhány fájó példa:

Charliet énekelt: az aki szép az reggel is szép, az reggel is szép. De neked délutánra se sikerült!

Mik azok, mellek? Nem pattanások? Ha borogatnád, még elmúlna!

Te vagy énekes? Azzal a repedtfazék hangoddal? Ha csak dúdolsz, vonyítanak a kutyák! (Rendszeresen szólóztam énekkarban)

Minden vasárnapi ebédnél tukmált: ha megettem, amit kiszedett velem, kocának hívott, ha nem, akkor finnyásnak és pazarlónak. ( hello bulimia)

2018. febr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom ez annak számít-e de talán amikor azt mondja hogy bár meghalnék, meg elküld melegebb éghajlatra. De már annyiszor mondja hogy fel sem veszem.
2018. febr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%
Sehogy.
2018. febr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Apám nem, de anyám kb. egész életemben - vagyis hát amíg meg nem szakítottam vele minden kapcsolatot nagykorúként - csak alázni tudott. Az egyik első ilyen maradandó emlékem 7 éves koromból van, akkor engedte meg először és utoljára, hogy születésnapi bulit tartsak. Átjött néhány osztálytársam, szintén akkor először és utoljára, egyébként tilos volt áthívnom bárkit, mert ő ugyan idegenek miatt nem fog takarítani (hoarder, brutális mocsokban nőttem fel).. Minden rendben ment egészen addig, amíg véletlenül le nem vertem egy üres poharat az asztalról. Anyám ekkor idegrohamot kapott, mindenki előtt lehúzta a nadrágom és úgy elvert szíjjal, hogy 2 napig alig tudtam lábraállni. Ezt végignézette az összes gyerekkel és csak utána parancsolta őket haza.. Azelőtt is eléggé kiközösítettek, mert csendes voltam és visszahúzódó, de amikor ennek híre ment, 8. végéig leprásként tekintettek rám. ez csak egy sztori a sokezerből, de szerintem elég szépen érzékelteti a dolgot. Nem sírom vissza a gyerekkorom, annyi szent :)
2018. febr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!