Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek anyukámmal? Nem...

Mit tegyek anyukámmal? Nem szól hozzám, mert megszöktem a kórházból és nem hagytam, hogy körülmetéljenek. Ez 3 hete volt és még mindig ki van rám akadva. Mit tegyek? Az én testemről van szó! NEM dönthet helyettem.15f

Figyelt kérdés
Van egy relatív szűkületem, nem részletezem itt, mivel ez nem az a topik, de a lényeg, hogy nem teljes, nekem így jó, nem élek nemi életet, mert aszex vagyok, nem kívánom a együttlétet senkivel. Anyám tudta, hogy van ez nekem, de reménykedett benne hogy elmúlik mire felnövök. kb 2 hónapja beszélgettünk és szóba került a dolog és megkérdezte minden rendben e. mondtam jah, olyan mint régen, na itt szúrtam el. bejelentett műtétre, elmentünk egy vén szar orvoshoz, az lóbálta a fejét és kijelentette körül kell metélni. Én mondtam, hogy azt nem szeretném, de teljesen ignorált és anyámmal döntöttek közösen. Na én pedig a műtét napján úgy ahogy van hazamentem a korházból, igazából bent sem kellett maradni, aznap hajnalban bementünk, anyám otthagyott, majd fogtam és hazamentem. na ezóta nem szól hozzám anyám. mit tegyek?
2018. ápr. 1. 13:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nyugtasd meg anyukádat, hogy nem ez volt az utolsó alkalom a műtétre. Ha valaha találkozol valakivel, és mégis nemi életet akarsz élni (ami simán előfordulhat, hiszen még mindig kölyök vagy), majd megcsináltatod az operációt. Addig meg ha neked így jó, felesleges erőltetni.
2018. ápr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
ja, meg egyébként utána olvastam és plasztikai sebész megtudja csinálni anélkül is hogy levágjanak mindent mert pl vesz bőrt ha kell máshonnan. De ez sem lényeges. Anyut az zavarja hogy nem az lett amit ő mond, mert ebben a házban az van amit ő mond és emiatt van kibukva ennyire, mert ellent mertem mondani. Apu is emiatt hagyta el. :(
2018. ápr. 1. 13:57
 3/25 anonim ***** válasza:
42%
Butaságot csináltál, a fitymaszűkület nem csak a szexnél okozhat gondot. Az meg hogy MÉG nem kivásnod a szexet, semmit sem jelent. Van egy egészségügyi gondod, de vagy annyira gyerek hogy elmenekültél a kezelés elől.
2018. ápr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%
Esküszöm 3#-as a kérdezőbe több ész és intelligencia szorult mint beléd.
2018. ápr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező, köztünk felnőttek között is sok a kivagyi, tudatlan okostojás. Nyilván a kutya nem kérdezi a véleményét a való életben és itt éli ki. Nem kell ezeket etetni. Válaszra sem kell méltatni. Sok ilyennel fogsz találkozni...


Ha ez nem okoz komolyabb gondot és jól tisztítható, várj ameddig jónak látod. Nem mindegy, mekkora a szűkület. Bármikor lehet műteni ha zavaróvá válna. Értesd meg anyukáddal ha erősködik. Ha meg nem, keresd meg apukádat. Nekem is van két kicsim, de nem erőltetnék rájuk semmit, amit már ők is el tudnak dönteni. Ez azért nem életbevágó probléma. Kérd meg apukádat, hogy vigyen el magánba egy jó szakemberhez. Mi is mindig oda visszük a gyerekeket ha szükséges.

2018. ápr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm, lehet jó ötlet lenne apuval átbeszélni ezt az egészet, de sajnos a tapasztalat azt mutatja, hogy apukám semmit nem tud elérni anyunál, ha anyu bekattan. Régen is ez volt. Várom már a nyarat, hogy végre apukámnál lehessek hónapokig. Komolyan mint egy pihenő a pokolból, olyan az nekem :D Én eleve apukámmal szerettem volna lenni, de édesanyám nem engedte, mert kell neki a gyerektartás meg ilyenek, de ez hosszú....


Amúgy persze, ha kéne akkor magánba mennék, apukám biztos meg is tenné nekem, de egyenlőre ahogy mondom, nincs rá szükségem.

2018. ápr. 1. 14:50
 7/25 anonim ***** válasza:
58%
Úgy látom, a problémád túlmutat a fitymaszűkületen. Mivel jogilag nem vagy már teljesen gyerek (elmúltál 14), továbbá nem olyan dologról van szó, ami az életedet vagy az egészségedet visszafordíthatatlanul veszélyeztetné, eleve nem lehetett volna megcsinálni a műtétet, ha TE nem akarod. Ha apukáddal jó a viszonyod, esetleg megpróbálhatnátok az elhelyezésed megváltoztatását kérni a bíróságon.
2018. ápr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
54%
Azt, hogy nincs rá szükséged, nem te döntöd el, hanem az orvos. Nem szoktak csak brahiból műtétre kiírni senkit. Az itt válaszoló felnőttek is átgondolhatnák, mielőtt hülyeségre bíztatnak egy gyereket. Persze itt mindenki okosabb, mint a szakember :) .
2018. ápr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
68%
Ha így áll a helyzet, akkor fogjatok össze apukáddal és helyeztesd át magad hozzá! Édesapádnak kezdeményeznie kell a bíróságon a gyermekelhelyezés megváltoztatását. Erre már nyomós ok lehet az, hogy olyan életkorban vagy, amikor a te kívánságodat sokkal nagyobb súllyal veszik figyelembe. Amúgy meg igazad van, egy ilyen jellegű műtétről a te korodban neked kellene dönteni.
2018. ápr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
42%

Gondolod, hogy viccből, jókedvből írna ki egy orvos műtétre? Szerinted ennyire ráérnek, főleg itt, hogy unalmukban szabdalgatják a pácienseket?

Az, hogy 15 évesen, fiúként még nem élsz nemi életet és nem is kívánod, teljesen normális. Ez nem aszexualitás, csak később érsz.

A fitymaszűkület viszont nem tréfa, ha nem okozna gondot, akkor hidd el, nem akarnának körülmetélni.

Ami egyébként egy gyors, egyszerű beavatkozás, és nagyon hasznos. Sokan akkor is megcsináltatják, ha semmi bajuk nincs.

Az a baj, hogy agyilag kb. azon a szinten vagy, ahol a kamaszodó kislányok az első menzeszük előtt. Lehet, hogy a hormonjaidra is rá kéne nézni egy orvosnak.

Komolyan azt feltételezed a saját édesanyádról, hogy puszta szívatásból, gonoszságból visz téged orvoshoz?

"vén szar orvos"? Megszöksz a kórházból?

És csodálkozol, hogy anyukád kemény kézzel próbál veled bánni? Hát úgy viselkedsz, mint akinek elmentek otthonról. Tíz forintot nem lehetne rád bízni, könyörgöm, mégis mit vársz?

Persze, hogy nem szól hozzád, hiszen csalódást okoztál, átverted, hazudtál, megbántottad és megsértetted, ráadásul megaláztad az orvos előtt is. Ez még egy gyerektől is ritka idióta húzás.

Tudod te, mennyi papírmunka, felkészülés, előkészülés egy ilyen egyszerű műtét is? Lehet, hogy más is várt volna valamilyen beavatkozásra, de nem kapta meg MIATTAD, mert téged beírtak arra az időpontra...

Ha ennyire nagyfiúnak érzed magad, hogy nem vagy hajlandó a segítséget elfogadni, sem a szakvéleményt, sem anyád aggódását, akkor nem lett volna egyszerűbb megmondani aznap reggel, hogy te márpedig nem fekszel be, nem vállalod a műtétet, és kész?

Vagy ahhoz már nem volt tököd?

Szerintem keress egy pszichológust és járj szépen rendszeresen, mert nálad valami nagyon nem stimmel. Még így is szerencséd van, szigorúbb szülők ezért úgy b**nának tarkón, hogy a fal adja a másikat, aztán szobafogság 18 éves korodig, utána meg mehetnél a híd alá.

Gondolkozz már, mielőtt idiótaságot csinálsz, könyörgöm. Az, hogy 15 éves vagy, nem mentesít semmi alól... és állíts a stílusodon, mert ha tanult felnőtt emberekkel, pláne a saját szüleiddel ilyen hangnemben beszélsz, akkor nem csoda, ha ők inkább nem szólnak hozzád.

2018. ápr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!