Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szülők hány éves korban...

A szülők hány éves korban engedik meg a gyereknek, hogy ő is beleszólhasson az egészségi állapotába?

Figyelt kérdés

Nekem még 17 évesen sem engedték meg, ha kellett erővel is belém nyomták a gyógyszert.

Most már 20 elmúltam, de így is vita van.


2018. ápr. 19. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Ez tőled függ. Én 20 évesen mentem férjhez. 😉
2018. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Aki 20 évesen hagyja h adott esetben gyógyszert tömjenek belé,az meg is érdemli.
2018. ápr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Metionin ***** válasza:
88%
Tőlem már 8 évesen is megkérdezték, hogy a tablettát szeretném-e vagy az injekciót. Mivel nem tudok a mai napig tablettát lenyelni, a szurit választottam mindig. vagy ha valami fájt, már ekkor is kérdezték hogy kell-e a gyógyszer vagy kibírom. Egyedül a lázcsillapítót meg az antibiotikumot volt kötelező bevenni.
2018. ápr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mostanság nagyon elszaporodtak az ilyen kérdések...


Nem tudom hány éves lehettem, de 17 évesen önállóan el tudtam menni az orvoshoz és beszedni a gyógyszert, ha kellett.

Könyörgöm, 20 múltál, mi az, hogy még így is vita van?

2018. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Onnantól, hogy megérti, milyen következménye van a döntéseinek és tud felelősen dönteni/együttműködni az orvossal. Én 17 évesen egyedül éltem, senki sem szólt bele ilyenekbe(másba sem, örültem volna, ha valaki törődik velem annyira, hogy képes velem veszekedni azért, hogy szedjem a gyógyszereim, ha egyedül nem ment).
2018. ápr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
20 eves vagy és még vita van ezen? Akkor azért veled is gond van. Legalább orvoshoz, egyedül jársz már?
2018. ápr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Most, ha 20 évesen sincs esze ahhoz, hogy bevegye a gyógyszert....


Egyébként nálunk nem szokás marokszám gyógyszert szedni, tehát ha kell, akkor muszáj.

2018. ápr. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ, milyen gyógyszert és milyen betegségre.

Ha pl. pszichiátriai beteg vagy, akkor megértem a szüleidet.

2018. ápr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Jólvan látom itt mindenki 12évesen egyedül élt meg férjhezment :DD


Amúgy 17évesen ez gáz, szerintem legkésőbb gimis korban már egyedül kéne járni orvoshoz,meg a gyógyszereket is egyedül kell intézni.

2018. ápr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!