Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem érzem jól magam itthon, a...

Nem érzem jól magam itthon, a szüleim körében. Utálom a munkámat, de. (? )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lassacskán 23. életévét betöltő férfi vagyok. Jelenleg szakácsként dolgozom, de nagyon nem szeretem ezt csinálni. Na és itt tennének fel a kérdést hogy akkor miért ezt csinálom, miért ezt tanultam. 1. Azért ezt tanultam mert egy ideig imádtam a szakmát, de az előző munkahelyem szinte megutaltatta velem. Másfél hónapja váltottam de valahogy nem érzem jól magam benne. Szívesen váltanák. Itt jön a 2.pont: a szüleim nem engedik hogy esetleg valami mást csináljak,vagy másmilyen szakmában dolgozzak. Elmondásuk szerint, ha ezt tanultam csináljam is ezt. De én nem szeretném. Az abj hogy túlságosan is gyerekként kezelnek. Nem mehetek el úgy itthinrol, hogy nem számolok be hogy hova, kivel, kihez megyek és hogy mikor jövök haza. Ha esetleg valakinel ott szeretnék aludni vagy el szeretnék menni bulizni akkor jön az hogy ne menj el vagy ne aludj ott gyere haza meg ilyesmi. Utálom itthon lenni. 3-man vagyunk testvérek én vagyok a középső. Nincs semmi magánszférám többször előfordult már hogy meg a fürdőszobába is utánam jottek, még ráadásul saját szobám sincs, mert a 12 éves öcsémmel vagyok egy szobában. Még azt sem értik meg ha egy kicsit egyedül szeretnék lenni, mert akkor azzal nyaggatnak hogy miért nem beszélgetek, vagy hogy miért nem megyek velük ide-oda. Utalok itthon lenni. Gondolkodtam hogy el kellene költöznöm, de sajnos erre nincs lehetőségem. Tudtok nekem esetleg valami tanácsot adni? Köszönöm előre is.

2018. ápr. 23. 22:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%

Bocs de h neked 23 évesen is anyuciéj mondják meg, mit csinálj és hová mehetsz, akkor gyerek vagy.


Költözz el, probléma megoldva. Jaaa, hogy az jo hogy anyád mossa a szros gatyádat, meg kosztol téged, de amugy "felnött" vagy... jo vicc ;)

2018. ápr. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha dolgozol van kerested, azzal mit csinálsz? Azt ne mondd hogy az egészet le kell adnod. Valamennyi spórolt pénzed csak van. A szakács szakma kemény dolog, viszont ha van egy kis eszed amint tudsz megpattansz akár külföldre, vagy csak a Balcsira egy szezonra, ott jobban is keresel igaz a beled széthajtva, de addig se vagy otthon. Ebből tudsz alapozni egy albérletet, aztán elkezdhetsz élni, tanulni és a tesód is örülhet, hogy saját szobája lesz, mert ez így egyikőtöknek se egészséges.
2018. ápr. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Spórolj és költözz!


Figyelj, ha csak kifogásokat keresel, ne várd, hogy javuljon a helyzet!


Otthon nem lesz továbbra sem privátszférád és ha párt szeretnél magadnak, nagyon jó lesz 3asban lenni a szobában a kistesóval! Ezt akarod? Meg ha férfi vagy, nem hagyod, hogy ennyire beszámoltassanak mindenről. Mondod, hogy elmész, majd jössz valamikor. Ha meg ott alszol valahol, ott alszol! Vagy elmennek utánad?

Ha kényelmesebb otthon szenvedni hajrá! Sosem értettem, hogy valaki azt mondja de szar neki otthon! De amikor az van hogy akkor menj el és tégy magadért, akkor jaaj hát nem tudok... Kényelmesebb, ha megfőznek rád és egy jó ízűt nem tudsz enni?

2018. ápr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kimennék külföldre legalább pár hónapra, most van egy csomó idény munka a nyár miatt. Vagy maradsz, vagy visszajössz-akkor már lesz miből elköltözni is a szülőktől.
2018. ápr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Úrsiten, mi ez már óvoda?


Mi az hogy ők mondják meg hogy milyen szakmában dolgozz?

2018. ápr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!