Anyukám tul konzervativ?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,és anyukámmal nagyon jo a kapcsolatunk,megbeszélünk mindent. Azomban az öltözködésembe nem szeretem igazából ha beleszól,igaz ezt eddig nem is tette. Nemrég vagyis mult héten voltunk furdöruhát venni. A fehérnemü ami épp rajtam volt,elöl átlátszó volt,amit megszólt,hogy miért kel olyat felvennem. Nem értettem elöször areakciót,hiszen senki nem látja,mivel pasim nincs...De akkor is ellenezte...Azt mondta ,soha nem venne fel olyat,ami elöl teljesen átlátszó...nem érzem ugy,hogy ekkora baj lett volna...de ö eléggé érdekes hangulatba váltott

2018. máj. 17. 23:22
1 2
 1/13 anonim válasza:
66%

Anyud minumim 25 évvel idősebb tőled, igen túl konzervatív.

Amúgy meg a következő években mindenki azt szeretné, ha elkelnél, még anyud is. Ehhez meg pont kell az átlátszó bugyi is:)

2018. máj. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
46%
Szerintem egészséges szinten. Szerintem szexi egy nőn egy ilyen fehérnemű, de én se örülnék ha ilyet hordana a lányom.
2018. máj. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
90%
Hát más korszakban nőtt fel, szóval számodra lehet hogy túl konzervatív. Viszont azt igazán megértheti, hogy nem mutogatod senkinek, szóval nincs oka kiakadni. Azt hordasz amiben jól érzed magad!
2018. máj. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Egy nem annyira hideg nyári napon szerintem a fehérnemű hiánya is megbocsátható.
2018. máj. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
60%
Ennek nincs köze a konzervatizmushoz, hanem ahhoz, hogy a szülő-gyerek kapcsolatba nem fér bele a direkt szexualitás, amit ez a bugyi sugároz. Miért átlátszó egy ilyen fehérnemű? Nyilván azért, hogy a férfi lássa mögötte a puncit. Vágykeltő. Egy anya érzi ezt, és zavart kelt nála. Azt hiszem, ezt hívják kognitív disszonanciának, és ez kellemetlen, szorongató érzés. Ezért tiltakozik ellene.
2018. máj. 18. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
Ő csak azt hitte, hogyha már ilyen bugyid van, akkor azt valaki miatt vetted fel, amit ő nem tud. Mert egyébként mi értelme egy szexi áltlásztó bugyinak egy bomba testen? Neki azért van élettapasztalata és tudja, hogy ezek hogy mennek, ezért gondolta azt amit gondolt. Nem a bugyi volt a baj hanem az, hogy valószínű valaki már kefél téged és ő nem tudja, hogy ki az és mikor.
2018. máj. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Kezdjük ott, hogy anyád mit keres a próbafülkében, mikor te öltözöl? Beviszed a cuccot, behúzod a függönyt, felpróbálod, kijössz, ha rajtad van az új ruha, megmutatod neki, megint behúzod a függönyt és távoztok. Ennyi lett volna.
2018. máj. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
Konzervativ? Álszent! Hol él az anyud? 40 éves mult egy pár évvel, és máris vénasszonyt játszik? Elképzelem ezek után hogy milyen lehet az ő bugyija! Nem hord olyat, aminek az eleje vékony szellős csipke? Csak fehér pamut nagyibugyit? Sajnálom az apudat!
2018. máj. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
4%

#7-es

Szerintem teljesen mindegy, hogy ott van-e vele az öltözőben. Gondolom látta már a bugyiját szárítón vagy valahol.

2018. máj. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
75%
Anyukád szerint neked kishercegnős, vagy Hello Kitty-s bugyit kellene hordanod? És nem látta még azt a bugyid száradni otthon?
2018. máj. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!