Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy képzelik egyes agresszoro...

Hogy képzelik egyes agresszorok, hogy bántalmazhatják a gyereküket?

Figyelt kérdés
Engem régen a senkiházi megalomán apám rendszeresen addig vert,míg le nem nyugodott. Ha valami nem tetszett neki,már üvöltött is,rosszabb esetben össze-vissza vert,rugdosott,köpködött rám. A mai napig lelki terrorban tart,állandóan engem akar ellenőrizni. Rettegek tőle...és még azt várja,hálás legyek érte ezért meg azért.....

2018. jún. 1. 21:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert betegek :( Es sajnos mas issza meg a levet, nem ok :(
2018. jún. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Metionin ***** válasza:
98%
Mert eszükbe sem jut hogy nem lehetne.
2018. jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert ilyenkor nem lép közbe senki, ezért azt gondolják, ez normális dolog. Ha odajönne 3 ember, aki szörnyülködne és megvetné őt, lefogná őt, meg ki is hívnák a rendőrséget, akik bevinnék, már nem gondolná, hogy ezt szabad neki.
2018. jún. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
93%

Hosszú lett, ha nem érdekel a dolog annyira részletesen,nyugodtan ugorj a végére, ott a lényeg.

Ezek csak személyes következtetések, nem feltétlen így van ahogyan itt leírom.

Az emberekben van "egyfajta kapcsoló".Ez biológiailag bele van kódolva a legtöbb emberbe, és ez okoz bűntudatot, ha rosszat cselekszel, és ez gátol meg abban ,hogy rosszat cselekedj.Persze ha megtámadnak az utcán, ez a kapcsoló átbillen abba az állapotba, hogy a saját életed megmentéséért képes vagy kioltani a támadód életét ha úgy fordulna a dolog.

A második világháborút követően hatalmas lett a családon belüli erőszakok száma.A visszatérő katonák verték feleségüket, gyereküket, az alkoholba menekültek...Az alkoholok, drogok,gyerekkori bántalmazás,vagy bármilyen tragédia... is kiválthatja ugyan ezt a hatást.


A lényeg, hogy általában azok az emberek "kezdenek bántalmazásba",akiket rengeteg stressz ért/ér, esetleg trauma vagy bántalmazás áldozata volt.

Nincsenek teljesen tisztában azzal, mit tesznek,vagy egyenesen nem is tartsák rossznak amit tesznek.

Apukád egy lelkileg sérült ember, és ezzel most nem bántásból írom.Én messziről kerülném a helyedben, nem is beszélnék vele.

CSAK SZEMÉLYES KÖVETKEZTETÉSEK SOROZATA A SZÖVEG,NEM FELTÉTLEN FEDIK A VALÓSÁGOT A BENNE FOGLALTAK.

2018. jún. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Olyankor persze soha nem tette meg ez a gyáva kis pondró....tudja nagyon jól hogy ezt nem szabad,ennek ellenére agyba főbe vert ez a hanyadék.


Elfajzott,szadista elmeháborodott

2018. jún. 1. 22:35
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát így.


Párom családjában is ez volt. Aztán a tesója felnőttként közölte az apukával, hogy ha még egyszer megtudja, hogy megverte az anyukát, akkor felkeresi a haverjaival és kinyírják. Azóta valahogy képes moderálni magát, nem szívesen találkozna össze egy rakás nehézfiúval.

2018. jún. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Az "apám" egy dühöngő agresszív lelketlen korcs. Ő nekem az ELLENSÊGEM!

Semmi nem jogosítja fel ezt a csökevény erőszakos elnyomó söpredéket,hogy bántalmazzon.

2018. jún. 1. 22:40
 8/20 anonim válasza:
91%

Előző vagyok, a szöveg 2x ilyen hosszúra volt megfogalmazva.Elküldtem és egy csomó minden benne sincs amit leírtam. Pedig trágár szavak sem voltak benne..

Ez az oldal egyre sz***.

2018. jún. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

5: Csináltass látleletet többször és jelentsd fel és kérj távoltartást!

Milyen rokonaid élnek még?

Hány éves vagy?

2018. jún. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom én sem, pedig gondolkodtam rajta... Apám apa nélkül nőtt fel, így onnan rossz példát nem láthatott, bár állítólag öreganyám őt is gyakran megverte. Emellett a nagymamái, keresztszülei remek emberek voltak, sosem bántották, támogatták, vele voltak, törődtek vele..

Tök érdekes hallani a barátnőimet akiket sose vertek meg, még fenékre sem kaptak egy legyintést. Nálunk volt olyan, hogy a nagymamám kérte apámat, hogy ne verjen meg de megette. Így szegény nagymamám végignézhette az egészet, ahogyan félek majd zokogok. Apám pedig nagyon büszke volt, hogy ő most jól megmutatta. Ezt általában végignézte a 2 diplomás, pedagógus anyám aki soha egy szót sem szólt. Apám mindig elhanyagolt volt a családban mint férfi, nem ő volt az alfahim és szerintem így akarta megmutatni, hogy ő valaki. Mindössze annyi volt a bűnöm, hogy egy nagyszájú gyerek voltam. Mióta felnőtt vagyok nem nagyon beszélgetek velük, ha igen akkoris teljesen limonádé, közömbös témákról. Remélem így már megfelel nekik... Érdekes mert anyámmal szemben még a hangját sem emelte fel, biztos ezt is adta ki rajtam.

Szerintem az igazukat akarják így bizonyítani, hogy aki az erősebb úgyis annak van igaza, és bár tudják, hogy lehet nincs igazuk, így mégis az lehet. Kiadják a frusztrációt, saját maguknak akarnak bizonyítani, hogy na ugye hogy ők a a király gyerekek, tessék megnézni.

Fiúknak mindig tanítják, hogy nem bántjuk a lányokat de a saját, kicsi gyermekedet persze lehet??

2018. jún. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!