Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyu elment a strandra a...

Anyu elment a strandra a barátnőivel. Reggel megfőzött, de utána elment a termálfürdőbe. Én itthon kimostam, kiteregettem, de arra számít. (? )

Figyelt kérdés
.. szóval arra számít, hogy el is mosogatok. De olyan melegem van, hogy totál lefáraszt egész nap ittbent lenni 33 fokban (nincs leszigeltelve a tetőtér). Megkukulok, komolyan. Forró vízbe nyulkálásnak még a gondolatától is irtózok. Van jó pár edény, viszont nincs mosogatógép. Nem bírom rászánni magam. De így meg csalódni fog, hogy neki kell... Ezen stresszelem magam, de nem visz rá a lélek. Ha azt mondom, hogy majd este megcsinálom, akkor az lesz a válasza, na persze.. Lelkiismeret-furdalásom van, de folyamatosan ömlik rólam a víz.
2018. aug. 2. 16:59
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ja igen, mi a kérdés? Az, hogy bánt a dolog. Ti mit csinálnátok? Most jön meg, amúgy is szarul vagyok.
2018. aug. 2. 17:00
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
néha állítsd át hideg vízre és hűtsd le vele az arcodat.. és akkor el is mosogatsz
2018. aug. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
:D nem semmi milyen nyegle vagy! Meddig tart elmosogatni? 10 perc maximum, legalabb addig se azon nyuglodsz, hogy meleged van.
2018. aug. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%

Mosogass el. Nem kell tűzforró vízben mosogatni. Amíg kiírtad a kérdést, meg lesed a válaszokat már a felét megcsináltad volna.

Ha tényleg annyira meleged van, akkor tusolj le. Aztán tegyél hideg nedves kendőt a nyakadba.

2018. aug. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%

Ó, miért nem lehet nekem is ilyen a legnagyobb gondom?

Komolyan az ilyen jellegü kérdések mit keresnek ezen az oldalon?

2018. aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
11%

Ha vigasztal, mosogatógéppel rosszabb lenne, ugyanis az átforrósodik, ontja magából a meleget. Ha lejár, ki kell nyitnod, hogy majd kiszedhetőek legyenek az edények, és akkor rosszabb, mintha a tűzhelyet kapcsolnád be.

Nekünk van gépünk, de ha nincs túl sok motyó, ilyen időben inkább elmosogatok kézzel, a mosogatógép rosszabb...

2018. aug. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Hány ember után kell mosogatni? 50 vagy 3. becarás. Mososgass el, utána zuhanyozz ha annyira kimerítő.
2018. aug. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem ez a legnagyobb gondom. Bárcsak ez volna.

Ötleteket köszi, a vizes ruha lehet, hogy jó ötlet. Egyébkét egy kis inspirációt szerettem volna, mert ha lehurrogtok, lehet, márcsakazértis nekiállok. :)

2018. aug. 2. 17:18
 9/22 anonim ***** válasza:
44%
Ikreim vannak, 8 honaposak. Minden etkezeste friss kajat kapnak, ugralok egesz nap hozzajuk/utanuk. Napi haromszor kell elmosogassak. A 30 fokban. Es meg sorolhatnam. Ertekeld at a helyzeted picinyem.
2018. aug. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Annyit írkálok itt nektek évek óta, egyszer én is megérdemelnék egy pár jó szót, még a lehurrogósat is, de ne bunkón. Egyébként tényleg bánt, de fáradt vagyok. (Nem vagyok tini.)
2018. aug. 2. 17:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!