Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Aggódnom kéne? Együtt alvás.

Aggódnom kéne? Együtt alvás.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy barátnőm, akinek az édesanyja pár hete lelépett az egyik szeretőjével. Nem szeretném jobban részletezni, de a lényeg az, hogy az édesapja nagyon hiányolja a nőt annak ellenére, hogy többször megcsalta és naphosszat csak arról beszél, hogy mennyire hiányzik neki.

Szóval, ami számomra elég "érdekes" az, hogy megkérte a barátnőmet egy idő után, hogy aludjanak együtt. Szóval aggódnom kéne ezzel kapcsolatban? A barátnőm 14 éves.


2018. aug. 9. 09:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Nekem jólesne a támogatás a lány helyében, de sosem kaptam a szüleimtől.szeretetet is csak ritkán.
2018. aug. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Ez elég fura.
2018. aug. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
28%
2 es az hulye. Vagy m8ről beszél? Itt az a kérdés, hogy apuka megdugja e a lányát?
2018. aug. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%
Semmi okod aggódásra, különben is mi közöd hozzá ??
2018. aug. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem egyetlen egészséges embernek sem az jut eszébe, hogy az apa meg akarja dugni a lányát, hanem csak egyszerüen emberi melegségre vágyik, hogy érezze, nincs egyedül a világban!
2018. aug. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
te hány éves vagy?
2018. aug. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem meg az a nem normális, ha egy felnőtt férfi-nő a kamasz gyerekével (aki igencsak serdül) alszik ilyen-olyan okból.


Egy sátorozás teljesen más, mint egy HÁLÓSZOBÁBAN aludni.

2018. aug. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
41%
Gondolom nem hatéves a lány, hanem legalább kamasz. Ez egy normál apánál fel sem merül. Úgy ahogy az együtt fürdés,zuhanyzás sem.
2018. aug. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%
és erről te honnan szerezztél tudomást? kamunak tűnik.
2018. aug. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%
Mondjuk elmesélte neki hulye
2018. aug. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!