Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más szülője is csinálja ezt?...

Más szülője is csinálja ezt? Jogoson vagyok mèrges vagy èn vagyok a hülye?

Figyelt kérdés
A lènyeg, hogy apám itthonról dolgozik ès nem nagyon találkozik emberekkel. A szüleim elváltak, most apámmal lakok. Nem igazán beszèlget most vele senki mert dolgozok napközben ès èn amúgy sem tudok miről. Ez lehet a dolgok háttere. Minden egyes barátommal ezt csinálta, de az utolsó kèt eset nagyon megbántott. Ahogy átjön a barátom, több-kevesebb idő után rászáll, ès kb lenyúlja tőlem. Egyszer èpp nagy sütèsekben voltam, mert követelte pontban 7 re a vacsorát, ès jól jött volna egy kis segítség, de elrabolta, ès mindenfèle ossziloszkópokat mutogatott neki. A barátomat èrdekelte a dolog, de inkább lett volna velem, de nem akarta apámat megbántani. Ma meg szintèn sütnöm kellett, szólok apámnak rakjon be egy kis zenèt, erre elviszi őt a szobájába ès az erősítőrendszerèvel próbálja lenyűgözni...bent ültem mellette a kanapèn, erre apám kiküld, hogy ne zavarjam a telefonozással zenehallgatás közben. Ezek után kb amíg el nem indult, nem szállt le róla, ès mèg engem is cukkolt direkt. Hacsak nem bújunk el az egy embernek is kicsi szobámban, akkor minden alkalommal ez van. Megmondtam apámnak, hogy hagyjon már vele kettesben egy kicsit, de le se szarta, a barátom meg nem akarja megbántani vagy magára haragítani. Persze örülök, hogy bírják egymást,ès sajnálom kicsit apámat, de ez már sok nem?

2018. aug. 14. 00:42
1 2
 1/18 anonim válasza:
67%
Szerintem próbálj meg apukádat meggyőzni, hogy neked ez így nem jó. Ha nem fogja föl , hogy neked ez mennyire fontos, akkor ne legyetek nálatok, vagy ne vidd haza többet a barátodat. Apukád úgyis észre fogja venni, hogy egy idő után nincs nálatok, szóval valami nem OK.
2018. aug. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
Ennyit kibirsz szerintem.Hol a probléma?
2018. aug. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%
Menjetek el vhova én feltaláltam magam senkit se vittem haza nem tudtak h van bárkim is,a ferjem se vittem haza,okkal volt de megspóroltam a irigységükből fakadó kapcsolat rombolo macerát
2018. aug. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha csak udvariasságból társalog vele akkor ezt fokozatosan építsd le.Kérd meg apádat meg a barátodat hogy majd legközelebb folytassák az eszmecserét mert a barátod elsősirban hozzád jött.Mekkora a lakásotok?
2018. aug. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%
Emiatt 3/4 1-kor ne legyen álmatlan éjszakád! :)))
2018. aug. 14. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Én inkább sajnálom apádat, hogy ennyire nincs társas élete, jó lenne barátokat találnia.
2018. aug. 14. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonymousreview60 ***** válasza:
68%
#7-tel értek egyet. Nincs szociális élete. És öntudatlanul is él a tálcán kínàlt lehetőséggel. Baráti társaság kellene neki meg nő.
2018. aug. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ez teljesen normális, nálunk ha itt a párom apummal elvonulnak néha szerelgetni, én közben csinálom a saját dolgom. Van, hogy hugommal is beszélgetnek, vagy anyummal. Ez csak azért van mert ismerkednek vele / kedvelik. Ha lenne apudnak társasági élete is ez lenne a normális hozzáállás a lánya párjához. Szerintem legalábbis. Ha megyünk páromékhoz én is szoktam beszélgetni a szüleivel.
2018. aug. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%
Édes istenem! Hány éves vagy?
2018. aug. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 szántóvető ***** válasza:
12%
"bent ültem mellette a kanapèn, erre apám kiküld, hogy ne zavarjam a telefonozással"-tehát a telódat nyomkodtad a párod mellett.ez aztán a közös program.
2018. aug. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!