Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A gyermek édesapja a férjem,...

A gyermek édesapja a férjem, nem közös a 6 éves lánya. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Négyből 3 hetet velünk van a gyerek, az anyja nem nagyon foglalkozik vele. Van bírósági végzésünk is, de az anyánál van un. a gyermek felügyeleti jog. Én ha kiposztolok bármit a kislányról, azonnal veszekedésbe folyik minden, illetve a gyerek láthatásával fenyegetőzött addig, ezzel a papírral pedig már nem veheti el. Viszont nekem van jogom kitenni a saját oldalamra róla vagy akar egy közös kepet vele, ha az anya nem egyezik bele viszont az apa engedélyt ad nekem rá?

2018. szept. 12. 16:33
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
82%
Neked nincs jogod képet kitenni a gyerekről.
2018. szept. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
83%
Nincs jogod.
2018. szept. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
76%
Nincs. Egyébként sem kötelező mindent kiposztolnod közösségi oldalra.
2018. szept. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
84%
Nincs jogod és még Törvény előtt meg is rángathat, ha nem szeded le a képeket. Mondhatni teljes joggal.
2018. szept. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
28%

Miert ne lenne hozza joga? Apja tud rola aztan ennyi. Az anyja inkabb a gyerekkel foglalkozna ne ilyen szarokkal.

Tiltsd ke es ennyi!

2018. szept. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
84%

4

Ez jogi kérdés.

A szeretés pedig nem abban nyilvánul meg, hogy nyomod a neten.

2018. szept. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
23%

5os vagyok.

Nyilvan nem abban! De az is mindent elarul h tobbet van naluk mint az anyjanal.

Ja....torveny! De "sajna" a kutya nem fog foglalkozni ilyennel. Max a Face leszedi.

2018. szept. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
75%
Attól, hogy az apja tud róla, attól a kérdezőnek nem lesz joga feltenni képet a gyerekről. Jogilag idegenek egymásnak.
2018. szept. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
26%
Tehát aki csoportképet akar kitenni, az előbb mindegyik a képen felismerhetően szereplő embertől (írásos?) beleegyezést kell, hogy kapjon? És ha közterületen készült a csoportkép?
2018. szept. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
70%
Az én exem felesége is tesz ki közös fotókat közösségi oldalakra.. Szinte úgy mintha a sajátja lenne.. Sajnos neki nem lehet babája.. Én nem foglalkozom ezzel a dologgal mert amikor az ő hétvégéjük nem szólhatok bele!! Szerintem semmi kivetni való nincs ha képeket posztol hiszen akkor együtt vannak, vannak pillanatok események amit szívesen megoszt... Ha nem tenné akkor meg azért lenne szemét mert a saját gyerekéről kitesz a másikról meg nem.. Ezt azért csinálja az ex mert féltékeny.. Ennyi ne foglakozz vele!! Csináld szeresd azt a gyereket ez a lényeg..
2018. szept. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!