Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért mondja ezeket?

Anyám miért mondja ezeket?

Figyelt kérdés
Hamarosan randizni fogok egy fiúval, de anyám már azt mondja hogy mindegy lenne nem is találkoznék vele, mert ha személyesen találkozunk a fiú úgy se akar majd velem többet találkozni. Ezért már azt is fontolgattam magamban hogy mi lenne ha leráznám a fiút, hisz úgy se kellenék neki. Volt már pár csalódásom fiúkkal, de általában én voltam aki szakított.
2018. szept. 29. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne hallgass rá. Egy próbát minimum megér.
2018. szept. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
54%
Hány éves vagy? Szerintem - nem túl okos húzás - az anyád félt, vagy ha tudja, kivel fogsz találkozni,talán nem szimpatikus neki. A lényeg, az anyád egyszerűen el akarja venni a kedved a fiúzástól.
2018. szept. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már elmúltam 20.
2018. szept. 29. 12:32
 4/4 anonim ***** válasza:
20 Éves elmultál és Anyuci mondja meg h mehetsz e randira? :O
2018. szept. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!