Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más is "szégyelli, cikinek...

Más is "szégyelli, cikinek tartja" az érzéseit? Nem mutatja ki őket sosem? Több lenn

Figyelt kérdés

Én abszolút ilyen vagyok, semmi esetben sem mutatok érzelmet, mert attól félek hogy kinevetnének, amugy is egy férfinak erősnek kell lennie...

Nevetni meg ilyeneket szoktam persze, de sírni, érzésekről beszélni sosem, semmilyen körülmények között, senkinek. Pl: 2 közeli hozzátartozóm temetésén is csak álltam teljesen hétköznapi arccal...



2018. okt. 5. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Én is így vagyok, csak lányként :/
2018. okt. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7%
Huu, nehez lehet neked. Alapszabaly, hogy erzesekkel nem vitatkozunk, mert azok nem befolyasolhatok. Igy minden hulyesegedert lehet hibaztatni. Nincs ilyen gondod? Azt, hogy az erzeseinket megfelelo modon talaljuk masok ele (ferfiak eseteben agresszio nelkul, noknel hiszteria nelkul) azt szerintem az emberek nagy resze egy eleten at tanulhatja. Ha erre gondolsz, akkor gyakorold, ahanyszor csak tudod!
2018. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Érdemes lenne visszagondolnod az életedre. Lehetséges, hogy ez egy gyermekkori traumából fakad.
2018. okt. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
lehetséges, de anyám is ilyen, ahogy a nagyapám is ilyen volt (anyum apja)
2018. okt. 5. 23:50
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Párom is ilyen volt, sokáig... és nagyon zavart!!

Ha kimutatta volna akkor nem mentem volna szét vele, akinek nem inge az... lényegéven én nem tudnám elképzelni az életem olyan mellett aki “érzéketlen”

2018. okt. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel baj szerintem, nekem is faarcom van általában. De nevetés közben sírok mindig :D mindenben van valami, amin lehet nevetni, csak meg kell látni... azt szoktam mondani... Pl az autocorrect is vicces, méginkább, ha az előre jósolt szavakból rakosgatjuk össze a mondatokat, vagy amikor egy reklám hallatára elindul a fantázia, és megy tovább azon a gondolatszálon... Ilyen egyszerű dolgokban is ott a humor, csak meg kell találni :)
2018. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bírom amikor ilyen egyszerű dolgokban gyermekkori traumát látnak :D akkor volt baj, amikor tabló fotózáskor "kellett" mosolyogni... olyan perverz pedofil arcom van azon a kêpen :D
2018. okt. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Jajj az olyan iskolai fotózásokat én is rühelltem :D Én a tablómon konkrétan úgy néztem ki, mint akinek van egy plusz kromoszómája..

1. voltam

2018. okt. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A miénket egy eldugott cipőboltban állították ki, suliban azóta se láttam. Valószínűleg még mindig ott van :D
2018. okt. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Na, én is ilyen vagyok, csak lányban. Nagyim temetésén "unott" arccal, fapofával. (Kaptam is érte megszólást...)

Bár én ezt arra vezetem vissza, hogy nagyon introvertált vagyok...


Egy lánytól pedig azt várják el, h bőgjön a romantikus filmeken, ne merjen megnézni egy horrort, stb.

Tehát a sztereotípiák mindenütt megvannak.


De szerintem ne parázz, ha egy férfi sír, az egyáltalán nem gáz (szerintem még aranyos/cuki is... itt most persze nem a 0-24 bőgőmasinára gondolok)

2018. okt. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!