Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogy elengegyenek?

Mit tegyek hogy elengegyenek?

Figyelt kérdés

Van egy lány...Már egy éve együtt vagyunk...A szüleim elakarnak minket választani.. mert szerintük "korai".

Nem hagyák hogy találkozzunk.Az ünnepek után beszéltük hogy talizunk de anyám nem akar elengedni...Én Szerbiai vagyok barátnőm szeged felett lakik...Mit tehetek?A lány 16 én 17...Jövőre 18 vagyok!



2018. dec. 15. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Az a baj, hogy nem fogsz tudni mit tenni mert kiskorú vagy ergó a szüleid parancsolnak! Másrészt pedig közelebb nem találtál csajt? A távkapcsolat nem kapcsolat meg még fiatalok vagytok nagyon úgy sem lessz hosszú távú.
2018. dec. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13%
Költözz el, építsd fel a saját életed. Ha ez nem megy, akkor kuss. Amíg anyád asztaláról eszel, addig maradj csöndben és a hangod helyett a mosogatószivacsot emeld fel.
2018. dec. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
16 17 18 évesen mi a korai iceális kor az elsőhőz.. Lassan 25 30 évesen is korai lesz azt csodálkozik a sok tini szerelemre is irigy parlagon hagyott anyu (ez a háttere ezeknek)h hazudoznak a fiatalok h szuzek szinglik..
2018. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ismerős helyzet, csak én a barátnő vagyok. 17 évesen jöttünk össze a vőlegényemmel, most 23 vagyok ő 24. A barátom anyja is korainak talàlta és ellenem kampányolt mindig. Azt érte el hogy nem beszélünk vele, mi meg boldogan élünk közösen. Gyűjts pénzt és amint betöltöd 18at azt csibálsz amit akarsz.
2018. dec. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!