Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek egy 22 éves...

Szerintetek egy 22 éves lánynak engedélyt kell kérni műkörömre az anyukájától?

Figyelt kérdés
Egyetemista, mellette dolgozik. Maga fizeti. Nem hosszú, ízléstelen, hegyes körömről van szó. Szolid, rövid franciáról.

2018. dec. 20. 23:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem xD
2018. dec. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez most valami vicc ??
2018. dec. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%
Ha anyukád terrorban tart inkább költözz el otthonról.
2018. dec. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
Még 40 évesen is 😂
2018. dec. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%

Arra jöttem rá, ahogy sok sok kérdés-feleletet olvasok, illetve ahogy látom a valós életben, hogy a fő probléma nem is annyira a kontrollmániás szülőkkel van, hanem a gyermekeik félelmeivel.


Mert az egy dolog, hogy egy szülő nem gondolva, hogy ultragáz amit csinál, mindent meg akar határozni, mindenről tudni akar és minden felett befolyást akar, de a gyerekek félnek. A félelemmel etetik az oroszlánt a szülőkben.

Anyum nem engedi, nem engedné... hallom sok helyről (többek között nekem is éppen kialakulófélben van a kapcsolatom egy 18 múlt lánnyal, ő is olyan banális dolgokat ken az anyjára).


Node! Ha valakinek stabil az értékítélete, akkor nem is kell engedélyt kérnie, ha tisztaábannvagy és meg tudod különböztetni a lényegest a lényegtelentől, akkor nem foglalkozol ilyen gyerekes félelmekkel. Mert egy szülőt beavatunk esetleg kardinálisabb dolgokba, mint pl iskola vagy munkahelyváltás, de az ilyen megvehetem-e a pulcsit, megcsináltathatom-e a kis tetkót, műköröm, frizura stb ezek nem tartoznak a szülőre.


És mi van ha egy ifjú valóban nem köt mindent a kontrollmániás szülő orrára? Első időben lehet hogy kiborulások vannak. Lehet hogy egy tetkótól, fülbevalótól cirkuszolna, de aztán ha a 'gyerek' következetesen él, nem ad a szülők irreális hisztijére, a szülők előbb utóbb elfogadják a felnőtt gyerek döntéseit.


Szóval a kontrollmániás szülő az egy dolog,mde a beszari gyerek a másik.

2018. dec. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
No,Nein, Nem
2018. dec. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
Nem,de aki málé az 31 évesen és engedélyt fog kérni. Én szégyelnem magam ha olyan életképtelenre neveltem volna h felnőttként bármire engedélyt kérne..
2018. dec. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%
Csináltasd meg kérdés nélkül és ha nem tetszik neki akkor köss bele anyád tangájába. :-D
2018. dec. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem már ez sem kellene, hogy kérdés legyen.
2018. dec. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
5, es mit gondolsz, ki nevelte azt a gyereket olyan beszarinak, ha nem a kontrollmániás szülő?
2018. dec. 21. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!