Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Éreztétek már, hogy valamelyik...

Éreztétek már, hogy valamelyik szülőtöknek nem a gyereke vagy, hanem a beosztottja?

Figyelt kérdés
Ahol az a fizetség, hogy nem büntetnek meg semmilyen formába, ha követed a "parancsaikat".

2019. jan. 30. 10:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy sosem érezted, hogy a gyereke vagy.
2019. jan. 30. 10:32
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Hányszor írod még ki?
2019. jan. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Lepontozhatsz, de unalmas hogy újra és újra ezen pörögsz.A szabályok nem parancsok. Az meg alap hogy vagy tartod a szabályokat, vagy vállalod a következményeket. Mi bajod van? Nem hagyják hogy kuplerájt csinálj az otthonukból? Van pofájuk nem cselédet játszani? Esetleg még tanulnod dolgoznod is kell? Sőt ha van kereseted, nem tartanak el? szörnyű.. a végén még ember nevelnek belőled, nem olyan kis görcsöt mint most az elba.szott pi.csájú többség...
2019. jan. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Igen, viszont jól fizetnek.
2019. jan. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Hát, az én fiam nem csak érzi.

Szó szerint a beosztottam.

Kap viszont fizetést.

2019. jan. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így volt. Apám cégében volt állásom, majd tulajdonrészem is. Sajnos fater volt az, aki olyan téren nem tudott felnőni a feladathoz, hogy az örökös hatalmi drámáival szétzúzta az egészet.
2019. jan. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Apukám 3 éves koromban meghalt, anyámat meg nem igazán érdekelte, mit érzek. Felnőttem mellette, mint a gaz.


SZóval igazából a szülőm gyerekének se nagyon éreztem magam, meg beosztottnak se, meg úgy semminek se.

2019. jan. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
csak hülye kis tiniként, de azóta szerencsére kinőttem.
2019. jan. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Tiszteld apádat és anyádat. Addig kell kibírni, amíg nem tudsz független lenni tőlük, addig a parancsaikat követned kell akkor is ha nem tetszik vagy fáj. Melyik a nehezebb? Függetlenedni vagy beosztottnak lenni? Ez a kérdés ezt kell mérlegelni.
2019. jan. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Családi vállakozásunk van,így a gyerekünk jelenleg még tényleg a beosztottunk,de hamarosan saját céget szeretne alapítani úgyhogy ez megszűnik teljesen.Nálunk ebből sosem volt gond,nem kezeltük sem alsóbb sem felsőbb rendűnek a többi beosztottal szembe,illetve nem kapott fizetés emelést,ha a keddi ebédet Ő főzte meg.
2019. jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!