Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukámat (62 éves) szeretném,...

Anyukámat (62 éves) szeretném, , csak úgy" meglepni, mit vegyek neki az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
Feliratos párnát, amire az van lényegébe írva ,hogy mennyire szeretem, vagy fali képet, amire szintén hasonló idézet van. Tudni kell ,hogy nemrég költöztem el otthonról és szeretném egy kicsit felvidítani valami kis aprósággal.

2019. febr. 26. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked kellene jobban simeri anyukádat, hogy ö mit szeret, én mindkettötöl falramásznék idegességemben, mert nekem egyik sem jön be, pedig én is ennyi idös vagyok és szintén nö.
2019. febr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
80%

Esetleg személyesebbé teheted a párnát vagy a fali képet egy közös fotóval is.

Mindkettő nagyon jó ötlet,vagy adhatsz ugyanilyen pólót is(esetleg lehet közös pólótok)vagy bögrét stb...

2019. febr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Ízlés dolga... Én egyáltalán nem szeretnék ilyesmit kapni valódi szeretet helyett. Inkább ölelgesd meg amikor találkoztok! Amitől viszont én is meghatódtam, mikor egyszer kikisértem az engem meglátogató unokámékat és visszajöttem, a szobában találtam egy sebtiben leszakított kis ujságpapír darabot, amire az unokám indulás előtt ráfirkantotta, hogy szeret és rajzolt nekem 1-2 szívecskét. Ezt úgy hagyta ott titokban, hogy mikor már kint volt a család az utcán, meg én is, hogy integessek nekik, akkor valami ürüggyel visszaszaladt egy pillanatra a lakásba. Nekem ez százszor többet ért, mintha pénzért vett volna valami mások által készített giccses feliratot ajándékba.
2019. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Írod, hogy nemrég költöztél el tőle. Akkor ennyi év után csak ismered, mivel tudok "csak úgy" meglepni. Azt is írod, hogy aprósággal. Hát ilyen szeretlekpárnát, meg szeretlekfaliképet semmiképp.

Még úgy sem, hogy nem is ismerem (mivel nem írtad, milyen típusú személyiség anyukád). Vegyél neki olyat, amit magától nem venne meg, de tudod, hogy vágyik rá. Én általában mindig betalálok vele. Ha van hobbija, autója, kutyája, macskája, bármi, ami vele kapcsolatos.

De ha tényleg ilyen szeretlekcsomagot szeretnél, és egyébként is meghatódós típusú, akkor állíts össze neki közös fotókat egy albumban, és mindegyikhez írj egy pár sort, ami illik a fotóhoz. Arra készülj fel, hogy lesz meghatódás,örömkönnyek. A személyes dolgok mindig betalálnak anya-gyerek viszonyban. Teljesen függetlenül attól, mennyi idősek vagytok.

2019. febr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%

Ezek kacatok. Semmire sem jó.

Inkább vásárolj be neki a sparban, lidlben. Nagyobb segítség 2-3 szatyor kaja mint egy ócska párna.

2019. febr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg azért kéne őt felvidítani, mert hiányzol neki, mióta elköltöztél. Ha így van, a legtöbb, amit adhatsz neki, hogy - akkor is, ha már külön élsz - minél többet vele vagy. Olyasmi feliratot találnék ki, ami arról szól, hogy attól még továbbra is sokat vele leszel. De tartsd is be az ígéretet, az a lényeg.
2019. febr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
En mindig viszek valami aprosagot, ha mast nem, viragot :)
2019. febr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

"En mindig viszek valami aprosagot, ha mast nem, viragot"

Ez első olvasatra tök aranyos, meg kedves.

De: valószínűleg túl ritkán mész... (Én csak akkor viszek virágot, ha van rá alkalom - viszont szinte napi szinten meglátogatom.)

2019. febr. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
A hetvegeket otthon szoktam tolteni (nekem meg mindig ott van "otthon" ahol felnottem), de van, hogy hetkozbe is hazaszaladok munka utan es reggel onnan jovok be dolgozni (19 km-re lakom a szomszed varosba)
2019. febr. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, arra jutottam ezek alapján, hogy inkább készítettem én ajándékot anyukámnak, remélem örülni fog neki! :)
2019. febr. 27. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!