Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apukámnak most lesz a...

Az apukámnak most lesz a szülinapja 3. ikán (többi lent)?

Figyelt kérdés
Az apukámnak mint fent említettem most lesz árpilis 3.-án a születésnapja. Viszont haragszik rám, oktalanul mindig minden hülyeségen megharagszik! Apukám és anyukám kiskoromban elváltak. Általában mindég jóba vagyunk de mikor ugy tartsa kedve megharagszik csak úgy és kinyomkod vagy letilt. A tavai szülinapja pl teljesen jól telt jóba voltunk akkor nem haragudott. Most hogy haragszik, nemtudom mitcsináljak mert ma felhívtam megkerdeztem tőle hol lesz a születésnapján,mert menni szeretnék és aztmondta hogy ő vidéken lesz és kinyomott. Kérdezem az emberközösséget, hogy mit csináljak elmenjek e születésnapjára vagy felesleges? Nagyon szeretem az apukámat még ha ő nem is! A válaszokat köszönöm ? Dabas 28/L
2019. márc. 28. 13:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Szégyen a helyesírásod!
2019. márc. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én nem mennék a helyedben, bár nem tudom mit tettél ellene, de nem apához illő viselkedés, hogy kinyom, meg letilt téged.
2019. márc. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondja, hogy nem lesz otthon, akkor nem mennék. Főleg, ha nem is egy városban laktok. De azért addig még felhívnám, hátha addig megenyhül. De mi a baja konkrétan?
2019. márc. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: Miért is szégyen? Légyszives írd már le olyan kíváncsi vagyok.

2 válaszoló; Köszönöm a válaszod, igazábol semmitsem tettem, órabónás hogyha valakivel összeveszik mindég vagy rajtam vagy a tesómon adja ki. Sajnos...

2019. márc. 28. 13:27
 5/16 A kérdező kommentje:

3.ik válaszoló: Nemtudom basszus, egyszerűen nem akar velem beszélni vagy lehet hogy csak nekem tűnik úgy?

Nem nevelt sohasem, de azért tartottuk mindég a kapcsolatot ami most valamiért felőle megszakadt.

2019. márc. 28. 13:28
 6/16 A kérdező kommentje:
Egyre jobban húzódnak a gondolataim afelé hogy tényleg felesleges lenne elmennem, de a szívem mégis aztsúgja hogy menjek el, mert az apukám!
2019. márc. 28. 13:29
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Négyes, ha nem látod a hibákat (tavai, 3.ikán, stb.) akkor te sem tudsz írni.
2019. márc. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Elhiszed, hogy nem azért irtam ki hogy idekommentálj? Ha nemtetszik görgess tovább, köszi!
2019. márc. 28. 13:32
 9/16 anonim ***** válasza:

Én nem erőltetném.

Én sem apukámmal nőttem fel. Nem keresett kiskoromban. Amikor nagyobb lettem, akkor próbáltam vele tartani a kapcsolatot, de nem volt rá igazán vevő, nem erőltettem. Teljesen jól megvagyok nélküle is. Anyukám és anyukám részéről a család teljesen jó, velük közel állunk egymáshoz, nekem ez elég.

2019. márc. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
18%
#1-es Te meg empátiából vagy nulla!
2019. márc. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!