Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az gáz hogy 20 évesen még...

Az gáz hogy 20 évesen még mindig az anyukám a legfontosabb személy az életemben, őt szeretem a legjobban, és hozzá ragaszkodom a legjobban?

Figyelt kérdés
Alakulgat valami egy fiúval, de úgy érzem mindig az eredeti családom lesz az első, akár mi is legyen. Amúgy háttérinformációnak elárulom hogy 10 éves korom óta csak ketten vagyunk anyával szinte mindig, mindig is szoros volt a kapcsolatunk, de ugye ezek után ő lett az egyetlen aki mindig ott volt hogy segítsen.

2019. ápr. 1. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Tök jó, hogy ennyire megbízol az anyukádban.

Velem gyerekként rendszeresen azt csinálta anyukám, hogy a jófej szülőt adva leült velem lelkizni, aztán meg később, ha épp dühös volt rám vagy csak szimplán ideges, felhánytorgatta, amit az ilyen alkalmakkor elmondtam neki és kigúnyolt miattuk. Egy idő után nem is kértem már ezekből az "anya-lánya" beszélgetésekből, mert nem hiányzott a hátbaszúrás. Előnye, hogy tizenéves koromra megtanultam prímám hazudni és titkolózni. Hátránya, hogy nem csak vele, de mindenki mással is bizalmatlan vagyok (bár ez is lehet előny).


Örülj, hogy neked nem ilyen hátbaszúrós szülő jutott. A helyedben én is szívesen megosztanám a dolgaimat vele.

2019. ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Ha majd szerelmes leszel és lesz egy komoly barátod akkor majd ő lesz a legfontosabb,ha lesz saját családod akkor az lesz fontos.
2019. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a családom, de ha lesz férjem és gyerekeim akkor minden körülmények között őket választom. Ettől még szeretem a szüleim és a tesóm. De amíg csak ismerkedsz srácokkal, nem gáz semmiképp hogy ő a legfontosabb neked.
2019. ápr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Végre egy értelmes ember....
2019. ápr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
65%
Nekem is Ő a legfontosabb.
2019. ápr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!