Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy kellene hozzáállnom a...

Hogy kellene hozzáállnom a fiam viszonyához egy házas nővel?

Figyelt kérdés
A fiam amióta benne van enbben a viszonyban, azóta teljesen kifordult magából. Alig beszél velem és az apjával, eddig jó volt a kapcsolatunk. Soha nem szóltam bele az életébe, ennél a viszonynál is csak megjegyeztem, hogy legyen óvatos. Ezzel lezártnak tekintettem az ügyet, még akkor is, ha fáj a fiam viselkedése. A nő még együtt lakik a férjével, állítólag válófélben vannak. A fiam szerette volna nekem bemutatni a nőt, de ezt elutasítottam. Az én értékrendembe nem fér bele, hogy a szeretőjét idehozza, meg van erről a véleményem. Azt hozzátettem, hogy elfogadom a kapcsolatukat és találkozni is szeretnék a nővel, ha már a fiam párja lesz és nem másnak a felesége. A fiam ezen annyira megsértődött, hogy hozzám se szól. A férjem szerint lehetnék engedékenyebb. Az lenne a normális, ha elfogadnék egy ilyen viszonyt?

2019. máj. 29. 11:39
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
83%
Kinek mi. Nekem ez már a tisztességtelen kategória, de nem látok bele mi elől menekül a nő a gyerekemhez. Szóval nem ítélném el. Nem sétagalopp egy válás, vagyonmegosztás. Bennem lenne azért hogy nem kötelessége szeretetlenül élni senkinek, akkor sem ha valami jogi procedúrát hónapokig húznak. De persze benne van a pakliban hogy átbassza a nő. De egy szülő nem tehet mást ilyenkor mint vár, és ha baj van akkor a megfelelő időben-ha a gyereke akarja- támogatja érzelmileg.
2019. máj. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
83%

Miért kellene elfogadni, miért kellene kerülgetned a házadban egy nőt, aki valakinek a felesége, csak mellesleg a fiad k*rogatja? :D

Én elég laza vagyok, de ebben az esetben én is megmondanám, hogy hagyjon békén a marhaságaival, azzal kefél akivel akar, de haza ne hordja őket.

2019. máj. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
13%

Minel jobban tiltod, fiad annal elutasítóbb lesz veled.

A nő malmara dolgozol

Latszolag fogadd el :)

Okos enged !

2019. máj. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
82%

A mi válásunk úgy kezdődött, hogy külön költöztünk, a papírok beadása már csak formaság volt.

Aki még együtt él a férjével, az házas. Szó sincs válásról.


A helyedben ugyanígy állnék a dologhoz.

2019. máj. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
89%

#4

Na igen, ismerek elvált párokat, MINDENHOL előbb történt a különköltözés, és csak utána indult el egyáltalán a hivatalos válási procedúra.

Gondolom szimpla szerető a srác, aztán vagy ő maga kamuzza a családnak ezt, hogy szépítsen a helyzeten, vagy őt is ezzel eteti a nő (elég sokan ámítják ezzel a "el fogok ám válni" a szöveggel a szeretőjüket).

Azt meg nem értem, kúrópajtit minek kéne hazahurcolni a szülőhöz.

2019. máj. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem teljesen jó a hozzáállásod, kérdező! Engedékeny is vagy, de határokat is szabsz. Nem tudom,a férjed mit szeretne konkrétan?

A fiad csak sértődjön, attól még nincs igaza... majd belátja ő is.

2019. máj. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
34%

Én előbb megismerném inkább a nőt és a körülményeket, hogy jutott el idáig és hogy jött képbe a fiam, csak azután ítélkeznék. Azért nem olyan egyszerű kilépni egy megromlott házasságból, ahol rengeteg a közös, vita tárgyát képező tulajdon, sőt, sokszor a másik fél igencsak megnehezíti a válást, nem egyezik bele stb.

Ki tudja, lehet, hogy ez a nő lesz a fiad nagy szerelme, ő lesz az unokáid anyja, kár így kezdeni egy kapcsolatot.

Én biztos, hogy először nyitott lennék és sokat beszélgetnék, akkor zárkóznék be, ha azt látnám, hogy ez a nő nem a fiamhoz való.

2019. máj. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
33%
Egy esélyt mindenki megérdemel. Ülj be a hölggyel ( vagy a fiaddal hármasban) egy cukrászdában, és beszélgessenek egy kicsit. Aztán eldöntöd, hogyan tovább...
2019. máj. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
64%
A fiad nagyon kellemetlen helyzetbe hozott téged ezzel, hogy ezt felvetette. Én ugyanígy reagálnék szerintem, mint te. Nem érdemes eljátszani, hogy ez egy amolyan "szokványos" járás vagy ilyesmi. Ráadásul szerintem annak a nőnek se hiányzik még ez a bonyodalom, hogy a szeretőjének az anyukájával kelljen bájolognia. Szerintem beszélj a fiaddal, és mondd el neki, hogy ez a szituáció ennél érzékenyebb, és ne erőltesse ezt most, majd találkoztok, amikor a szerelme magánélete rendeződik, most ne rakja rá is és rád is ezt a terhet.
2019. máj. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
21%

KOMOLYAN!


Tisztelettel kérdezem a kérdezőt, a moderátort, és akit érint!


Mi és miért volt szabályszegő a válaszomban, amiért törölve lett?


KIZÁRT, hogy abban bármi szabálytalan lett volna!

2019. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!