Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Fiúk! Ha van lánytestvéretek,...

Fiúk! Ha van lánytestvéretek, szoktátok őt védelmezni?

Figyelt kérdés
Tehát pl. ha szóbeli vagy fizikai inzultus éri, rendbe teszitek az illetőt vagy figyelitek-e, hogy kikkel barátkozik, ha a barátja/férje terrorizálja, kiálltok-e mellette stb.
2020. jan. 27. 18:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Rendőr.


Szerinted rám szorul?

2020. jan. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
En no vagyok ugyan, de az iskolaban mindig terrorizalt nehany fiu. Fizikailag is. Miutan az osztalyfonok nem tudott mit kezdeni a szituval, a batyam megelegelte es suli utan bevarta a jomadarakat. Na aztan kb ram sem mertek nezni. Ma mar felnottek vagyu k, de tudom, hogy ha barmi van, akkor ra szamithatok.
2020. jan. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

78% De jó ilyet olvasni.


Tesómtól inkább tartottam sokáig. Tiniként nagyon rossz társaságba keveredett, akik feljártak hozzánk, amikor nem voltak otthon a szülők.

Beszólogattak nekem, beleköptek (turháztak) a mosogatóba, amikor tudták, hogy mosogatnom kell és hasonlóak...Ekkor kezdett megromlani a kapcsolatunk.

2020. jan. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

22 éves a húgom. Versenyszerűen űzi középsúlyban a Taekwondot. 60 kilós, de nagyon tud. Nincs szüksége a védelmemre. 14 éves húgomnak sincs, bár ott azért figyelem, hogy ha kell segítek. De ő meg bokszol. Ő is sportszerűen akarja csinálni.

Szerintem a húgaim akarnak engem megvédeni.

26/F

2020. jan. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Egy öcsém és egy bátyám van.-mindig megvédtek, ha kellett, akár szóban, akár fizikálisan.

Aztán felnőttünk, de akkor is mindig éreztem a védelmező tekintetüket.

Az esküvőmön ugyanolyan büszkén álltak mellettem, mint a szüleim.

2020. jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
84%

6 évvel idősebb nővérem van.

Még kis szaros voltam, már akkor is védtem őt a füttyögő férfiaktól. Ki se látszódtam még a földből, de már beugattam a tőlem jóval idősebbeknek, annyira idegesítettek.

Nővérem meg csak röhögött. :)

2020. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 DooDo ***** válasza:
56%
22 éves lány vagyok, bátyjám 28. Nála jobban senki nem félt engem, volt amikor a szüleinket kérte számon, hogy miért engednek el ide vagy oda. Néha túlzásba viszi, de tudom hogy csak jót akar. Figyeli kikkel barátkozok, fiúktól is eléggé félt. :)
2020. jan. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Védeném ha tehetném
2020. jan. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%

Felnőtt embereket nem kell "megvédeni". A tesó nem fogyatékos, hogy ne tudná érvényesíteni az érdekeit, nem kell úgy kezeleni, mint egy egyedül életképtelen valakit, hogy kivel barátkozik, az nem az ő dolga.

Úgy kell kiállni egymás mellett, mint a többi családtag mellet.

2020. jan. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Benfentes22 válasza:
54%
Nyilván vigyázunk a lánytestvérünkre főleg ha fiatalabb mint mi, erről szól a család óvjuk féltjük egymást.
2020. febr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!