Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek nagy kérés, hogy...

Szerintetek nagy kérés, hogy néha napján elmenjünk valahova csak ketten, gyerekek nélkül a nővéremnel?

Figyelt kérdés

Amióta anya lett nagyon eltávolodtunk egymástól. Én is hibás vagyok meg ő is. Előtte tök jó kapcsolatunk volt, de amióta gyereke van (lassan 7 éve), egyetlen egyszer se mentünk el sehova ketten, sőt beszélgetni se tudtunk azóta igazán. Én úgy látom teljesen feladta magát és 110%-ban csak anya.

Van apjuk is a gyerekeknek. Azt gondoltam, felvetem az ötletet, hogy valahova menjünk el csak ketten.


2020. febr. 9. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha a nővéredben lenne erre igény és megoldható lenne, már felvetette volna!... de egy próbát megér.
2020. febr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Nővér és anya vagyok. Néha 102 dologgal zsonglőrködöm egyszerre, és közben csúsznak ki dolgok a kezem közül. Szeretnék mindent tökéletesen csinálni, pedig tudom, hogy eddig senkinek sem sikerült. Ha az Öcsém jelezné, hogy lenne igénye együtt lógni - mint gyerek előtt is néha, örülnék neki nagyon és megoldanám, hogy ráérjek! Szerintem jó ötlet. Egyáltalán nem biztos, hogy azért hanyagol, mert nem érdekled. Szimplán nem gondol bele, hogy az új élete nem 'omlik össze', ha egy vacsira, mozira ráér...

2020. febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Hany eves a legkisebb gyerek? Apuka el tudja latni a gyereket/gyerekeket?

Mert ha igen, akkor egyszeruen jon a szulinapja vagy a tued es fizesd be magatokat egy ket napos (csak 1 ejszakas) wellnesre vagy pragai/becsi utra. Es kesz. Elviszed.

Ha elnek a szuleitek, akkor egyeztess veluk is, hogy az unkakkal tudjanak segiteni. Es vegre beszelgethettek es lesz kozos elmeny.


Sajnos amig kicsim a gyerekek sok no nagyon "lefoglalodik". Persze egy kavezoba elmenni is lehet csak hat igen ahhoz olyan apa kell...mert te nem tudhatod otthon a minta ferje mennyit segit es ha elmegy valahova egyedul, akkor otthon utana mit kap azert (megjegyzest, durcat, szeretetmegvonast)...szoval nem feltetlenul a novered lett 110 %os anya.

2020. febr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Nem, nem az. Nektek is jót tenne, de a gyereknek különösen, ha a kedves testvéred végre letekeredne a gyerekéről, és hagyná élni. 7 évesen már egyre kevesebb szüksége van az anyjára. Az apjára és a Világra annál inkább.
2020. febr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azert 7 év hosszú idő! És nem, nem normális, ha jóban voltatok es utàna le.szarja a fejedet! Akármennyi dolga van, igazán szakíthatna rád egy kis időt. Még ha csak pár órát, cukraszda, kis shopping sétával vagy termálozás. De ugye mindenki arra szakít időt, akire, amire akar. Az hogy van gyerek, nem áll meg az élet.
2020. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

2 jól leírta mi lehet a dolgok mögött,gondolom ,dolgozik,gyereket esetleg hoza visszi az ovibol vagx az iskolábol ,utåna mėg vacsit csinál,ės vége is a napnak .

hėtvėgén meg szintėn el van foglalva ,gondolom.,veled talålkozik,elbeszėlget veled 1 -2 órát haza megy mosatlan hegyek,kupi fogadja esetleg .

2020. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

6!

7 éven át? Ne nevettess!

2020. febr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"egyetlen egyszer se mentünk el sehova ketten, sőt beszélgetni se tudtunk azóta igazán."


Ahhoz, hogy "beszélgessetek" nem lehetett akadálya egy a lakásban játszó gyerek,

aki amúgy nap közben otthon sincs mert a bölcsiben vagy az oviban volt.

Tehát ez csupán egy kitalált indok.

2020. febr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Idén lesznek 7 illetve 4 évesek a gyerekek.

Az első babaként elég sírós volt, meg amúgyis egyet nyekkent a gyerek és már ugrott is hozzá a nővérem, nem számított, hogy éppen valamit meséltem vagy akármi. Így nem lehetett normalisan beszélgetni. Amióta nagyok azóta meg ha találkozunk, velem akarnak játszani, főleg az idősebbik elég akaratos, ha egy pillanatra nem figyelek rá mert beszélgetnék, szólongat, hogy menjek már vele. A nővérem meg nem szól rá vagy ha rá is szól nem valami hatásosan. Ő amúgyis azt az elvet vallja, hogy nincs rossz gyerek, meg a gyereknek nem lehet nemet mondani meg ilyenek.

2020. febr. 9. 23:47
 10/10 anonim ***** válasza:
gyerekek mellet nem lehet normålisan beszėlgetni,mig kicsik,4 ėves mėg az 7 ėves sem tul nagy ,figyelni kell råjuk ,esetenkėnt jåtszani velük,max telefonon kihangositva tudnåtok beszėlgetni.
2020. febr. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!