Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan tudom elengedni az...

Hogyan tudom elengedni az exferjemet es a vele kapcsolatos dolgokat, ha naponta keres a gyerekek miatt?

Figyelt kérdés

Es ekozben elmeseli h vele/veluk mi van?


tehat az eletemben maradt,sztorizik,tanacsot ker,baratkozik.


van erre valami meditacio,technika akarmi?Barmilyen tanacsnak nagyon orulnek.Ha nem lennenek a gyerekek,egeszen biztosan nem tartanank a kapcsolatot,de igy keptelenseg kihagynom ot az eletembol es szerintem ez nem egeszseges igy.


2016. nov. 23. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod el neki hogy ő nem szeretnéd vele tartani a kapcsolatot és kész.A gyerekeket pedíg a bíróság megállapítja hogy hányszor láthatja stb.Általában 2 hetes időtartamokat szoktak megadni.
2016. nov. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne egészséges? Azért, mert még őrzöd a haragod vele szemben? A haragodat engedd el, nem tesz jót neked. Ezen dolgozz. Az élet megy tovább.

Én is elváltam, gyerekeink se voltak, csak közös keresztgyerek. A mai napig baráti viszonyban vagyunk, sokan csodálkoznak rajta. Én ebben semmi kivetnivalót nem találok, hiszen egykor szerettem őt, emberként most is értékelem, hiába nem vagyunk már egy pár, és már mindketten továbbléptünk - gyerekeink is vannak, néha együtt játszanak...

Ha lett volna közös gyerekünk, akkor is így lenne. És valószínűleg a gyerekeket sem viseli meg annyira a válás, ha a szüleik nem utálják egymást, hanem tudnak egymással normálisan kommunikálni.

2016. nov. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mi a fene ***** válasza:
2-esnek sztem az a kérdező problémája, hogy eza kötődés akadályozza a felejtésben, és vigasztalódásban. Igy nehéz új kapcsolatot teremteni, mert biztosan nem akar örök időkig egyedül maradni.
2016. dec. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a baj gondolom úgy váltatok el, Te nem akartál válni még szeretted, ő meg már nem, csak barátként tekint Rád. Ami ugye teljesen normális lenne, ha Te is tudnád úgy kezelni. Sokaknál működik még úgy is a gyerek miatt közös program, közös szülinapok stb, ha mindkettőnek van új párja. Nehéz tanácsot adni, valakit hogyan engedj el érzelmileg. Valahogy próbálj meg társaságba járni, ismerkedni, új hobbi stb, ha Te is találsz új párt és szerelmes leszel újra, akkor majd Te is tudod úgy nézni, hogy barátként és csak a gyereked apjaként. Nyilván nem a gyerek apja volt az első szerelmed, biztos több srác is volt az életedbe kamasz korod óta akibe szerelmes voltál és most teljesen közömbösen, mint egy jó ismerősre tudsz nézni.
2017. ápr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!